Son dakika haberleri: "Gençlik Fısıltıları Bölgesel İstihdama Genç Bakış Projesi" yapıldı - Son Dakika

Son dakika haberleri: "Gençlik Fısıltıları Bölgesel İstihdama Genç Bakış Projesi" yapıldı

28.09.2021 19:51
Son dakika haberleri: "Gençlik Fısıltıları Bölgesel İstihdama Genç Bakış Projesi" yapıldı

Son dakika haberlerine göre Ensar Vakfı yürütücülüğündeki "Gençlik Fısıltıları Bölgesel İstihdama Genç Bakış Projesi" tamamlandı.

Ensar Vakfı yürütücülüğündeki "Gençlik Fısıltıları Bölgesel İstihdama Genç Bakış Projesi" tamamlandı.

Vakıftan yapılan açıklamaya göre, Türkiye Ulusal Ajansı tarafından "Erasmus+Programı Gençlik Diyaloğu" bünyesinde desteklenen çalışma sona erdi.

İlk etabı temmuzda Karadeniz ve İç Anadolu, ikinci etabı ağustosta Marmara, Ege ve Akdeniz bölgelerini kapsayan projenin son etabı Güneydoğu ile Doğu Anadolu'da gerçekleştirildi.

Bölgesel gençlik istihdamına katkı sağlamak için yürütülen proje ile bölgeden gelen gençler, 2 gün boyunca yapılan çalıştaylarda farklı konularda düşüncelerini paylaştı.

Projenin kapanış programı, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi İnsan Kaynağı ve Kariyer Planlama Dairesi Başkanı Prof. Dr. M. Lütfi Arslan, Girişimci İş Adamları Vakfı Başkanı Mehmet Koç'un konuşmaları ile panel oturumlarıyla devam etti.

Toplam 3 etaplı projeye katılan 130 genç bölgedeki gençlik istihdamına yönelik çalışmalara katkı sağladı.

Program katılımcılara sertifika takdimi ve değerlendirme toplantısı ile sona erdi.

YORUMLAR
500
Anadolu Otoyolunun bazı kesimlerinde bakım onarım çalışmaları yapılıyor Anadolu Otoyolunun bazı kesimlerinde bakım onarım çalışmaları yapılıyor SOYLU BÜTÜN DÜNYAYA VARLIĞINI İFADE EDEN BİR TÜRKİYE VAR SOYLU BÜTÜN DÜNYAYA VARLIĞINI İFADE EDEN BİR TÜRKİYE VAR Bakan Soylu: 'Ne söylerlerse söylesinler, Libya'da, Doğu Akdeniz'de huzuru temin eden bir Türkiye var' Bakan Soylu: 'Ne söylerlerse söylesinler, Libya'da, Doğu Akdeniz'de huzuru temin eden bir Türkiye var'
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika haberleri: 'Gençlik Fısıltıları Bölgesel İstihdama Genç Bakış Projesi' yapıldı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement