Son dakika haberleri | GÜNGÖREN'DE YANGINDA 5 KİŞİNİN HAYATINI KAYBETTİĞİ BİNA YIKILDI - Son Dakika

Son dakika haberleri | GÜNGÖREN'DE YANGINDA 5 KİŞİNİN HAYATINI KAYBETTİĞİ BİNA YIKILDI

24.02.2022 00:05
Son dakika haberleri | GÜNGÖREN'DE YANGINDA 5 KİŞİNİN HAYATINI KAYBETTİĞİ BİNA YIKILDI

Son dakika haberleri: Yalın Onat ERGÖR / İSTANBUL DHAGüngören'de çıkan yangında 5 kişinin hayatını kaybettiği tekstil atölyesinin bulunduğu bina yıkıldı.

Yalın Onat ERGÖR/ İSTANBUL DHA

Güngören'de çıkan yangında 5 kişinin hayatını kaybettiği tekstil atölyesinin bulunduğu bina yıkıldı. Sanayi Mahallesi'nde 11 Şubat günü, tekstil atölyelerinin bulunduğu 5 katlı binada çıkan yangında 5 kişi hayatını kaybetmişti. Yangın sonucu kullanılamaz hale gelen binanın yıkılmasına karar verilmişti. Bugün sokak ve binada güvenlik önlemi alındıktan sonra yıkım işlemine başlandı. Yıkım sürerken ekiplere yan taraftaki binada bir kişinin olduğu bilgisi verildi. Bunun üzerine yıkım çalışmaları durdurulup, o kişi dışarı çıkarıldı. Ardından bina iş makinesiyle yıkıldı. Binanın moloz taşıma çalışmaları sürüyor.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
OSMANİYE'DE KAYIP 293 KİŞİ ARANIYOR- EK GÖRÜNTÜ OSMANİYE'DE KAYIP 293 KİŞİ ARANIYOR- EK GÖRÜNTÜ SPOR İzmir kulüpleri depremzedeler için seferber oldu SPOR İzmir kulüpleri depremzedeler için seferber oldu SPOR Altay Bayındır: Çok zor bir durumun içerisindeyiz SPOR Altay Bayındır: Çok zor bir durumun içerisindeyiz

Son Dakika Güncel Son dakika haberleri | GÜNGÖREN'DE YANGINDA 5 KİŞİNİN HAYATINI KAYBETTİĞİ BİNA YIKILDI - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement