16 bıçak darbesiyle hamileyken öldürülen Sezen'den geriye gelinlikli fotoğrafı kaldı - Son Dakika

16 bıçak darbesiyle hamileyken öldürülen Sezen'den geriye gelinlikli fotoğrafı kaldı

02.04.2021 10:06

İzmir'de dini nikahlı eşi tarafından 16 yerinden bıçaklanarak hayatını kaybeden 5 aylık hamile Sezen Ünlü'nün ortaya çıkan gelinlikli görüntüleri yürek yaktı. 17 yaşındaki Sezen'in babası, kızının tüm organlarını bağışlamak istediklerini; fakat ölümüne yol açan 16 bıçak darbesinden ötürü sadece korneasının bağışlanabildiğini, "Kızımda organ diye bir şey kalmamış." diyerek anlattı.

27 Mart günü İzmir'in Konak ilçesinde, 3 aydır ayrı yaşadığı dini nikahlı eşi Anıl Y. (24) tarafından 16 yerinden bıçaklanarak hayatını kaybeden ve 5 aylık hamile olan 17 yaşındaki Sezen Ünlü'nün, ölmeden önce babasına organlarını bağışlamak istediğini söylemesi üzerine korneası bağışlanmıştı.

Sezen Ünlü'nün babası Serdar Ünlü, başka organlarını da bağışlamak istediklerini ifade ederek, 16 bıçak darbesi nedeniyle bağışlanamadığını söyledi.

"NE MİDESİ KALMIŞ NE BÖBREKLERİ KALMIŞ"

Serdar Ünlü, "Ben kızımın cesedini almaya gittiğimde adli tıpa bir doktor bana geldi ve 'kızınızın gözlerini bağışlamak ister misiniz?' dedi. O anda benim aklıma kızımın organlarını bağışlamak istediği geldi. Yoksa ben unutmuştum kızımın organlarını bağışlamak istediğini, zaten kızı öldürülmüş bir insan onu o anda nasıl hatırlar ki. Ben de kızımın bütün organlarını bağışlamak istediğimizi söyledim; ama adam kızımı 16 yerinden bıçaklamış. Kızımda organ diye bir şey kalmamış. Ne midesi kalmış, ne böbrekleri kalmış." dedi.

"HEP KADINLAR MI ÖLMEYİ HAK EDİYOR?"

Annesi tarafından 1,5 yaşındayken terk edilen Sezen Ünlü'yü büyüten ve Sezen Ünlü'nün "Anne" diye hitap ettiği halası Saniye Gevşek de "Adaletimizden kızımın katili için idam istiyorum. Sadece kızıma da değil tüm kadınlara kalkan eller için idam istiyorum. Benim canımı çok yaktılar, Allah'ta onlara aynı açıyı yaşatsın. Kızım evleneli daha bir sene olmadı. Artık yeter. Tüm kadınlara kalkan eller dursun artık. Hep kadınlar mı ölmeyi hak ediyor? Ben artık düşünmekten yatamıyorum, 'öldüreyim kendimi' diyorum. Annesi Sezen'i bıraktı gitti. Ben onu 1,5 yaşında aldım kucağıma ve ne zorluklarla büyüttüm. Yukarıda Allah var, o biliyor. Kimse bilemez kızımın gözyaşlarının aktığı zamanı, sadece ben bilirim." diyerek Sezen Ünlü için adalet istedi.

16 bıçak darbesiyle hamileyken öldürülen Sezen'den geriye gelinlikli fotoğrafı kaldı

GERİYE GELİNLİKLİ GÖRÜNTÜSÜ KALDI

Dini nikahlı kocası tarafından vahşice katledilen Sezen Ünlü'den geriye ise düğününde gelinlikle verdiği pozlar kaldı. Katili Anıl Y. ile gerçekleştiği düğün merasiminde gelinlikle görüntülenen Ünlü'nün, bu anlarda mutluluğu gözlerinden okunuyor.

YORUMLAR (4)
  • korkut küçüközkan: cezalar az ondan dıyenlere.erkekkavgada erkegı olduruyor .adam cocugunu kadın cocugunu olduruyor.bır ınsan oldurmeyı kafasına koymussa sen onu dırıltıp dırıltıp 10 kere ıdam etsen nafıle egıtım olmadan ne yapsan böş. Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
  • Gnb: Dini nikahlı çünkü resmi nikah yapamazlar kızın yaşı küçük. İş baştan yanlış. Baştan cariye olarak gitmiş garibim. Her evlenen e psikolojik test yapılmalı . Cevap Yaz 15 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
İzmir'de yangın çıkaran şahıs, 'Neden yaktın?' sorusuna cevap verdi: Keyfime yaktım İzmir'de yangın çıkaran şahıs, 'Neden yaktın?' sorusuna cevap verdi: Keyfime yaktım Menderes Belediyesine 'ihaleye fesat' operasyonu: 27 gözaltı Menderes Belediyesine 'ihaleye fesat' operasyonu: 27 gözaltı Selçuk, şeftali ile şenlendi Selçuk, şeftali ile şenlendi
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa 16 bıçak darbesiyle hamileyken öldürülen Sezen'den geriye gelinlikli fotoğrafı kaldı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement