Son dakika haberleri | Mumcu asaleten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak atandı - Son Dakika

Son dakika haberleri | Mumcu asaleten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak atandı

18.09.2020 12:41
Son dakika haberleri | Mumcu asaleten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak atandı, System.String[]

Son dakika haberleri: Yaklaşık 5 yıldır vekaleten Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevini yürüten Volkan Burak Mumcu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla asaleten atandı.

Yaklaşık 5 yıldır vekaleten Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevini yürüten Volkan Burak Mumcu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla asaleten atandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı Genel Müdürlük ve Müdürlüklere ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yer aldı.

Resmi Gazete'de atama kararları arasında Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Volkan Burak Mumcu'nun atandığı yer aldı. - ERZİNCAN

Son dakika haberleri | Mumcu asaleten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak atandı

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Son dakika haberleri | Mumcu asaleten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak atandı - Son Dakika


Son Dakika

Wanda bu kez zafer kazandı! Cinsel ilişki kaseti nedeniyle tazminat ödeyecekler Gıdada fahiş fiyat şikayeti Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iletildi: Mutlaka çözüme ulaştıracağız Burak Yılmaz'ın Mesut Özil sözlerine Ali Koç'tan yanıt: Akşam yatarken söyledikleri için üzülmüştür Yangın çıkaran madde bağımlıları mahalleyi ayağa kaldırdı Sırası gelmeden korona aşısı yaptıran İspanya Genelkurmay Başkanı Villaroya tepkiler nedeniyle istifa etti 12 yaşındaki kızının regl olduğunu söyleyince tepki çeken Ceyda'ya son söz eski eşten: Kızımı polemik konusu yaptırmam Annelere yarım mesai, tam maaş! İşte gerekli şartlar Yasak ihlali yapan internet kafeden tam 50 kişi çıktı