Öğrencilerine ders anlatmak için çıktığı tepede, kalp krizinden öldü - Son Dakika

Öğrencilerine ders anlatmak için çıktığı tepede, kalp krizinden öldü

29.09.2020 11:53

Kahramanmaraş'ta, edebiyat öğretmeni Aziz Serin, internette yaşadığı sorun nedeniyle öğrencilerine ders anlatabilmek için çıktığı tepede, kalp krizi geçirerek, hayatını kaybetti.

Kahramanmaraş'ta, öğrencilerine internet üzerinden ders veren edebiyat öğretmeni Aziz Serin, internet çeksin diye çıktığı tepede, kalp krizi geçirerek, hayatını kaybetti.

Onikişubat Anadolu Lisesi'nde görev yapan edebiyat öğretmeni Aziz Serin, geçen cumartesi günü, uzaktan eğitim için bilgisayar başına geçti. Ancak yaşadığı kırsal Küçüknacar Mahallesi'nde, internete bağlanamadı. Saat 12.00'deki ders için internet erişiminin olduğu tepeye çıktı.

KALP KRİZİ SONUCU GEÇİRDİ

Dersin ardından evine dönen Aziz Serin, ikinci ders için saat 16.40'ta yeniden aynı tepeye gitti. Ancak akşam eve dönmedi. Bunun üzerine tepeye çıkan yakınları Aziz Serin'in cansız bedenini buldu. Kahramanmaraş Adli Tıp Kurumu'nda yapılan ön otopside kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği belirlenen Serin'in ölümü ailesi ile 2 yıldır görev yaptığı okulundaki meslektaşları ve öğrencilerini üzdü.

DERSİNİ BAŞLATAMADAN VEFAT ETTİ

Aziz Serin, pazar günü Şeyhadil Mezarlığı'ndan toprağa verildi. Ders sisteminde yapılan kontrolde Aziz Serin'in 12.00'deki derste internet üzerinden öğrencilerle bir araya geldiği, 16.40'taki dersi ise başlatamadığı belirlendi.

Öğrencilerine ders anlatmak için çıktığı tepede, kalp krizinden öldü
Öğrencilerine ders anlatmak için çıktığı tepede, kalp krizinden öldü

- Kaynak: DHA

Son Dakika Teknoloji Öğrencilerine ders anlatmak için çıktığı tepede, kalp krizinden öldü - Son Dakika

YORUMLAR (7)
  • muro : benim annemde yüksek yaylaya gittiginde kalpten öldü. kalp rahatsızlıkları yükseklere gitmeyin. yüksekte oksijen yok. ciger oksijensiz kalıyor. Cevap Yaz 15 2 Yayından Kaldır
  • YeşilSiyah54: muro kardeş alcaklarda da aynı oksijen var ama yukseklerde basınç fazla. oksijenin çok u az ı olmaz. denge o kadar kuvvetlidir. 5 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Şeyma Subaşı, vücudunu yağladığı anları paylaştı Koronavirüsü yenen insanlarda semptomlar 2 veya 3 ay daha görülüyor İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu'ndan Ümit Özdağ'a jet yanıt: Niyetiniz ve pazarlıklarınız ifşa olmuştur Aniden yola çıkan koyun sürüsünün sebep olduğu kazada 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı İflas kararı verilen İstanbul Bilişim'in raporu, aile hesabına milyonlarca liranın gönderildiğini ortaya çıkardı ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Pompeo, Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanlarını ülkesine davet etti Suudi Arabistan'da Türk mallarına boykota ülkenin en büyük süpermarket zinciri de katıldı