TikTok videosu çektiği sırada tren çarpan fenomen, hayatını kaybetti - Son Dakika

TikTok videosu çektiği sırada tren çarpan fenomen, hayatını kaybetti

25.01.2021 16:51

Pakistan'da 17 yaşındaki genç fenomen, tren raylarının kenarında TikTok videosu çekmek istedi. O sırada gelen treni fark etmeyen genç, feci şekilde hayatını kaybetti. Trenin gence çarptığı anlar ise arkadaşının kamerasına yansıdı.

Dünyada trend haline gelen sosyal medya merakı zaman zaman can alıyor. Pakistan'da yaşanan korkunç olay ise bu merakın bir kanıtı oldu.

ARKADAŞININ KAMERASINA YANSIDI

Pakistan'ın Rawalpindi kentinde, rayların kenarında yürüdüğü sırasında TikTok uygulaması için video çeken Hamza Naveed adlı genç fenomen trenin çarpması sonucu yaşamını yitirdi. Trenin Naveed'e çarpma anları ise videoyu kaydeden arkadaşı Raja Rafaqat Zaman'ın cep telefonuna yansıdı. Kaza sonucu olay yerine giden sağlık ekipleri, Naveed'in hayatını kaybettiğini duyurdu. Naveed'in cenazesi Rawalpindi'daki kabristanlığa defnedildi.

TikTok videosu çektiği sırada tren çarpan fenomen, hayatını kaybetti
TikTok videosu çektiği sırada tren çarpan fenomen, hayatını kaybetti
TikTok videosu çektiği sırada tren çarpan fenomen, hayatını kaybetti

Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya TikTok videosu çektiği sırada tren çarpan fenomen, hayatını kaybetti - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Öz ve üvey annesini öldürdükten sonra intihar eden gençle ilgili dikkat çeken detaylar Son Dakika: Yapılandırmada son gün olması nedeniyle görevli personel ve ödeme yapacaklar kısıtlamadan muaf tutulacak Aşka gelen İsmail Hacıoğlu, sevgilisinin göbeğine sarıldığı anları paylaştı İran, Bağdat Büyükelçisi'nin Türkiye'yle ilgili sözlerinin yanlış anlaşıldığını savundu Koronavirüsü yok eden cihaz Van'dan 4 ülkeye ihraç edildi Son Dakika! Müjdat Gezen ve Metin Akpınar, Cumhurbaşkanı'na hakaret suçlamasıyla yargılandıkları davadan beraat etti Yol yapım çalışması nedeniyle taşınan asırlık türbenin içi boş çıktı Evine çağırdığı usta, talihsiz kadına cinsel ilişki teklifinde bulundu: Bir kere öpsem ne olur?