Bakan Koca, 5 ilin sağlık müdürüyle görüştü: Ek tedbirleri ele aldık - Son Dakika

Bakan Koca, 5 ilin sağlık müdürüyle görüştü: Ek tedbirleri ele aldık

09.11.2020 22:52

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Eskişehir, Bursa, Isparta, Kocaeli ve Denizli il sağlık müdürleriyle bir araya geldi. Bakan Koca, 5 ilin sağlık müdürüyle gerçekleştirdiği video konferans görüşmesinde ihtiyaçları, ek tedbirleri, mevcut hasta yükünü ve olası gelişmelere karşı kapasite konusunu ele aldıklarını bildirdi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından, 5 il sağlık müdürüyle video konferans yöntemiyle ayrı ayrı yaptığı toplantılara ilişkin paylaşımda bulundu.

"EK TEDBİRLERİ ELE ALDIK"

Bakan Koca Twitter hesabından yaptığı açıklamada, " Eskişehir, Bursa, Isparta, Kocaeli, Denizli il sağlık müdürleriyle bu akşam ayrı ayrı toplantılar yaparak, bu illerde salgınla mücadelede gelinen noktayı değerlendirdik. İhtiyaçları, ek tedbirleri, mevcut hasta yükümüzü ve olası gelişmelere karşı kapasite konusunu ele aldık" ifadelerini kaydetti.

Bakan Koca, 5 ilin sağlık müdürüyle görüştü: Ek tedbirleri ele aldık
Bakan Koca, 5 ilin sağlık müdürüyle görüştü: Ek tedbirleri ele aldık

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bakan Koca, 5 ilin sağlık müdürüyle görüştü: Ek tedbirleri ele aldık - Son Dakika


YORUMLAR (5)
  • Merve: Inegöl bağırıyor yasaklar gelsin diye her yer kıpkırmızı hala ek tedbir diyorsunuz....evden çıkmıyorum hala ama millet maskesiz mesafe zaten yok gezmeler ev ziyaretleri taziyeler...tedbir alan yok 20 gün kapat seve insanları bakalım 21. Gün pozitif vaka kaç olacak Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Meteoroloji uyardı: Çarşamba günü İstanbul'a kar geliyor Milyonların gözü kulağı Kabine'de! Normalleşme adımlarının değerlendirileceği toplantı perşembe günü yapılacak HDP'li Hasip Kaplan'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a küstah tehdit: Ona muhteşem bir jübile düşünüyoruz BBC'deki Türk turist İlker Kaleli! Ünlü oyuncunun sahneleri gündem oldu Fransa Bilim Konseyi Başkanı Delfraissy: Son 3 haftadır mutasyonlar oyunun kurallarını tamamen değiştirdi Cemal Hünal'ın ardından Survivor'da bir diskalifiye şoku daha! Ünlülerden bir yarışmacı daha adaya veda etti Korona nedeniyle kıtlık yaşamaktan korkan Fransızlar, gıda stoklamaya başladı Meteoroloji'den peş peşe uyarılar! 6 kentimizde kuvvetli yağış, 4 bölgede de fırtına bekleniyor