Son dakika haberleri! Şanlıurfa'da çocuklarına şiddet uyguladığı iddia edilen baba gözaltına alındı - Son Dakika

Son dakika haberleri! Şanlıurfa'da çocuklarına şiddet uyguladığı iddia edilen baba gözaltına alındı

Son dakika haberi... Şanlıurfa'da 4 çocuğundan 3'üne şiddet uyguladığı iddia edilen baba gözaltına alındı.

Son dakika haberleri! Şanlıurfa'da çocuklarına şiddet uyguladığı iddia edilen baba gözaltına alındı, System.String[]

Şanlıurfa'da 4 çocuğundan 3'üne şiddet uyguladığı iddia edilen baba gözaltına alındı.

İddiaya göre, merkez Haliliye ilçesi Devteşti Mahallesi'nde yaşayan N Ç. uyuşturucu kullandığını ileri sürdüğü eşi R.Ç'den şiddet gördüğü gerekçesiyle boşanma davası açtı.

N.Ç. en küçük çocuğunu alarak babasının evine giderken, 9, 7, ve 5 yaşlarındaki çocuklar ise baba R.Ç'nin yanında kaldı.

Çocuklara babaları tarafından şiddet uygulandığını iddia eden anne, polis merkezine giderek eşinden şikayetçi oldu.

Açılan soruşturma kapsamında polis ekipleri, baba R.Ç'yi gözaltına aldı.

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ekipleri de çocuklar ve anneyle görüşerek, aileye psikolojik destek sağladı.

Anne N.Ç, gazetecilere, 10 yıllık evli olduğunu ve uzun zamandır eşinin kendisi ile çocuklarına şiddet uyguladığını ileri sürdü.

Yaklaşık 4 ay önce 3 çocuğunu bırakıp babaevine sığındığı belirten N.Ç. "Eşim yıllardır şiddet uyguluyor. Yıllarca şiddetine dayanmaya çalıştım fakat 4 ay önce bir kadını eve getirdi. Ben de dayanamayıp babaevine sığındım. Eve dönmem için eşim çocuklarıma işkence uygulamaya başladı. Uzun zaman çocuklarımı bana göstermedi." iddasında bulundu.

Artık dayanacak gücü olmadığını ifade eden N.Ç, çocuklarının vücutlarında şiddete bağlı izler gördüğünü savundu.

Çocuklardan 9 yaşındaki H.N.Ç. de kardeşleri ve kendisinin babasının yanına dönmek istemediklerini söyledi.

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 14:43 - Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika haberleri! Şanlıurfa'da çocuklarına şiddet uyguladığı iddia edilen baba gözaltına alındı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Siber saldırı ve kullanıcı yoğunluğu sonucu çöken EBA'daki erişim sorunu çözüme kavuşturuldu Estonya ekibi Kalju, maçın 13. saniyesinde oyuncu değiştirerek tarihe geçti Amerikalı aileye gasp girişiminde bulunan şüphelilere vatandaşlar müdahale etti Araç içerisinde cansız bedeni bulunan kadının arkadaşı konuştu: 'Abla bu cehennem bitse artık' diyordu Oto galeride silahlı saldırıya uğrayan baba çocuklarını ölmekten kurtardı Temizlik işçisi bulduğu para dolu poşeti polise teslim etti Kardeşinden mesaj gelince harekete geçen abi gittiği yerde kardeşinin son anlarına tanık oldu Mansur Yavaş, yaptığı köprü ve alt geçidin maliyetini astığı pankartlarla Başkentlilere duyurdu