Domuz gribi döneminde maskeli vaazlarıyla dikkat çeken vaiz koronavirüsten vefat etti - Son Dakika

Domuz gribi döneminde maskeli vaazlarıyla dikkat çeken vaiz koronavirüsten vefat etti

28.09.2020 18:28
Domuz gribi döneminde maskeli vaazlarıyla dikkat çeken vaiz koronavirüsten vefat etti, System.String[]

Malatya'nın sevilen ismi, "Şeker Hoca" olarak da bilinen emekli din görevlisi Celal Tilgen, yeni tip koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Tilgen, 2009 yılında domuz gribi nedeniyle Şeker Fabrikası Camii'nde görev yaparken maske ile vaaz vermesi ile dikkat çekmişti

Malatya'da "Şeker Hoca" olarak bilinen emekli din görevlisi Celal Tilgen, bir süredir koronavirüs tedavisi görüyordu. Tilgen, yeni tip koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Şeker Fabrikası Camii'nde uzun yıllar görev yaptıktan sonra yaklaşık 5 yıl önce emekli olan Celal Tilgen (69), rahatsızlıklarından dolayı Turgut Özal Tıp Merkezi'nde ve Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesinde tedavi gördü. Son olarak Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Tilgen'in Kovid-19 rahatsızlığından öldüğü öğrenildi.

VERDİĞİ VAAZLARLA SIK SIK GÜNDEME GELİYORDU

Görev yaparken verdiği vaazlarla sık sık gündeme gelen ve "Şeker Hoca" olarak tanınan Celal Tilgen, 2009 yılında domuz gribi nedeniyle Şeker Fabrikası Camii'nde görev yaparken maske ile vaaz vermesi ile dikkat çekmişti.

Domuz gribi döneminde maskeli vaazlarıyla dikkat çeken vaiz koronavirüsten vefat etti
Domuz gribi döneminde maskeli vaazlarıyla dikkat çeken vaiz koronavirüsten vefat etti

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Domuz gribi döneminde maskeli vaazlarıyla dikkat çeken vaiz koronavirüsten vefat etti - Son Dakika

YORUMLAR (19)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Hatay'daki terör saldırısının ardından akıllara ABD'nin uyarısı geldi Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ın eşi Anna Hakobyan: Kadın birlikleri oluşturup eğitimlere başlıyoruz Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım Araç alacaklar dikkat! Faizi sıfırladılar, işte otomobil markalarının kampanyaları Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın boykot çağrısı sonrası merak konusu oldu! İşte Türkiye'de satılan Fransız malları