Domuz gribi döneminde maskeli vaazlarıyla dikkat çeken vaiz koronavirüsten vefat etti - Son Dakika

Domuz gribi döneminde maskeli vaazlarıyla dikkat çeken vaiz koronavirüsten vefat etti

28.09.2020 18:28
Domuz gribi döneminde maskeli vaazlarıyla dikkat çeken vaiz koronavirüsten vefat etti, System.String[]

Malatya'nın sevilen ismi, "Şeker Hoca" olarak da bilinen emekli din görevlisi Celal Tilgen, yeni tip koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Tilgen, 2009 yılında domuz gribi nedeniyle Şeker Fabrikası Camii'nde görev yaparken maske ile vaaz vermesi ile dikkat çekmişti

Malatya'da "Şeker Hoca" olarak bilinen emekli din görevlisi Celal Tilgen, bir süredir koronavirüs tedavisi görüyordu. Tilgen, yeni tip koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Şeker Fabrikası Camii'nde uzun yıllar görev yaptıktan sonra yaklaşık 5 yıl önce emekli olan Celal Tilgen (69), rahatsızlıklarından dolayı Turgut Özal Tıp Merkezi'nde ve Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesinde tedavi gördü. Son olarak Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Tilgen'in Kovid-19 rahatsızlığından öldüğü öğrenildi.

VERDİĞİ VAAZLARLA SIK SIK GÜNDEME GELİYORDU

Görev yaparken verdiği vaazlarla sık sık gündeme gelen ve "Şeker Hoca" olarak tanınan Celal Tilgen, 2009 yılında domuz gribi nedeniyle Şeker Fabrikası Camii'nde görev yaparken maske ile vaaz vermesi ile dikkat çekmişti.

Domuz gribi döneminde maskeli vaazlarıyla dikkat çeken vaiz koronavirüsten vefat etti
Domuz gribi döneminde maskeli vaazlarıyla dikkat çeken vaiz koronavirüsten vefat etti

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Domuz gribi döneminde maskeli vaazlarıyla dikkat çeken vaiz koronavirüsten vefat etti - Son Dakika

YORUMLAR (19)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Eğitim ve öğretim yardımı ödemeleri bugün başladı Şarkıcı Jessie J, sevgilisiyle ayrıldığını kalça dansı yaparak duyurdu Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok Merkez Bankası'nın rezervleri 1 milyar 894 milyon dolar arttı Dinlenme tesisinde doğurduğu bebeği çöpe atıp yolculuğuna devam etti! Evlat katili kadın yakayı ele verdi Büyükçekmece'de düşen uçağın kayıtlı olduğu firma, valiliğin 'motor arızası' açıklamasını reddetti Melek Aslan'ın polise verdiği son ifade ortaya çıktı: Orhan aileme ulaşmış, ne söylediğini bilmiyorum Son dakika: Merkez Bankası, piyasaların merakla beklediği faiz kararını açıkladı