HSBC, İngiltere'de 82 şubesini kapatacak - Son Dakika

HSBC, İngiltere'de 82 şubesini kapatacak

19.01.2021 18:09

İngiltere'nin en büyük bankası HSBC, ülkedeki 82 şubesini kapatmaya karar verdi.

Bankadan yapılan açıklamada, HSBC'nin İngiltere'deki 593 şubesinden 82'sinin kapatılmasına karar verildiği, kapatılan şubelerde çalışanların işten çıkarılmayacağı, bu kişilerin yakın şubelerde çalışmaya devam edeceği bildirildi.

MÜŞTERİ SAYISI AZALDI

Açıklamada, son 5 yılda bankanın şubelerini kullanan müşteri sayısının üçte bir oranında azaldığı, müşterilerin yaklaşık yüzde 90'ının telefon, internet ya da akıllı telefon uygulama bankacılığı hizmetlerini kullandığı kaydedildi.

HSBC, İngiltere'de 82 şubesini kapatacak

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi HSBC, İngiltere'de 82 şubesini kapatacak - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Milyonların normalleşme için beklediği gün! İşte Kabine toplantısında alınması beklenen kararlar Kongrelere tepki gösteren vatandaş, AK Parti'yi duyunca savunmaya geçti: Onlar ne yapıyorsa doğrudur Darbe girişimiyle karışan Ermenistan, Karabağ'da rövanş peşinde! Asker yığmaya başladılar Kuyumcuya aşk tuzağı! Telefondaki müstehcen görüntüler delil oldu, suçlarını inkar edemediler Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu: Mart ayında kısmi de olsa müsabakalara seyirci alınmasını istiyoruz Meteoroloji'den Marmara ve Karadeniz için sağanak, Doğu Anadolu için yoğun kar yağışı uyarısı CHP'li Sancar'ın istifası ortalığı karıştırdı! Partide yeni skandal iddiaları art arda geldi Eşine laf atan şahısları uyaran koca, dayak yedi