Son Dakika Haberleri: Hulusi Akar, yarın CHP, MHP ve İYİ Parti'yi ziyaret edecek

Hulusi Akar, yarın CHP, MHP ve İYİ Parti'yi ziyaret edecek

7 gün önce

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, yeni askerlik sistemine ilişkin yarın CHP, MHP ve İYİ Parti'yi ziyaret edecek.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Askeralma Kanunu Teklifi'ne ilişkin yarın CHP, MHP ve İYİ Parti'nin Meclis gruplarını ziyaret edecek.

Alınan bilgiye göre, Bakan Akar, yeni askerlik sistemini düzenleyen Askeralma Kanunu Teklifi'yle ilgili bilgi vermek için yarın CHP, MHP ve İYİ Parti'nin Meclis gruplarına ziyarette bulunacak, grup başkanvekilleriyle görüşecek.

Öte yandan, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün AK Parti Genel Merkezi'nde, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve partisinin milletvekillerinin de hazır bulanacağı kapalı grup toplantısına katılacak.

"BAKAN AKAR İLE TEMAS KURULMADI"

MHP'li Erkan Akçay, görüşmeye ilişkin yaptığı açıklamada, "Yarın saat 15.00'te Bakan Akar bizi ziyaret edecek." dedi. CHP'li Engin Özkoç ise yaptığı açıklamada, "Bakan Akar ile temas kurulmadı ama görüşme ihtimali yüksek." ifadesini kullandı.

"ASKER KAÇAĞI SAYISI AZALACAK"

Milli Savunma Komisyonu Başkanı Yılmaz, yeni askerlik sistemine ilişkin yaptığı açıklamada, "Yeni askerlik kanunuyla bakaya kaçağı azalacak. 2 milyon 200 bin yükümlü havuzu bir daha oluşmayacak." dedi.

Hulusi Akar, yarın CHP, MHP ve İYİ Parti'yi ziyaret edecek
Haber Yayın Tarihi : 12.06.2019 05:26 AK Parti'den Küçükkaya'ya: Tarafsız olduğunuzdan değil, İmamoğlu'na destek verdiğiniz için sizi seçtik İstanbul seçimi: 31 Mart'ta sandığa gitmeyen seçmenler 23 Haziran'da ne yapacak? HDP Eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın tutukluluğu devam edecek Yerli firmalar piyasaya girdi, yabancı firmalar ilaçta fiyatı 3'te 1'e indirdi