Çırağan Sarayı'nda korkutan yangın! Otel tahliye edildi, 1 kişi yaralandı - Son Dakika

Çırağan Sarayı'nda korkutan yangın! Otel tahliye edildi, 1 kişi yaralandı

09.12.2022 12:58

İstanbul'da Çırağan Sarayı'nın otel bölümünde yangın çıktı. Yangın nedeniyle otelde bulunanlar tahliye edilirken, caddeyi kaplayan yoğun duman ise Anadolu Yakası'ndan da görüldü. Kısa sürede kontrol altına alınan yangında can kaybı yaşanmadı. 1 kişi yaralandı, 3 kişi ise dumandan etkilendi.

Beşiktaş'ta bulanan İstanbul'un simgelerinden tarihi Çırağan Sarayı'nın otel bölümünün 4. katında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi, sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Yangının 4. kattaki restorasyon yapılan bölümde çıktığı belirlendi.

İstanbul Beşiktaş'taki Çırağan Sarayı'nda yangın çıktı

YOL TRAFİĞE KAPATILDI

Polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken, yol da trafiğe kapatıldı. Sürücüler çevre yollara yönlendirildi. Binada bulunanlar ise hemen tahliye edildi. Yangın çıkan katta tadilat olduğu üst katta ise işçilerin kaldığı belirtildi.

İstanbul Beşiktaş'taki Çırağan Sarayı'nda yangın çıktı

CAN KAYBI YOK

Balkonlardan dumanın yükseldiği yangına itfaiye ekipleri müdahale etti. Yangın, ekiplerin müdahalesi sonucu kontrol altına alındı. Olayda can kaybı yaşanmadı. Yaralı bir kişi ise ambulansla hastaneye götürüldü. 3 kişi dumandan etkilendi.

İstanbul Beşiktaş'taki Çırağan Sarayı'nda yangın çıktı
Son Dakika: İstanbul Beşiktaş'taki Çırağan Sarayı'nda yangın çıktı
YORUMLAR (1)
500

Son Dakika Güncel Çırağan Sarayı'nda korkutan yangın! Otel tahliye edildi, 1 kişi yaralandı - Son Dakika


Advertisement