Son Dakika Haberleri: İstanbul'da 1 Kişinin Öldüğü Patlamada, Olay Yerinden İlk Görüntüler

İstanbul'da 1 Kişinin Öldüğü Patlamada, Olay Yerinden İlk Görüntüler

30 gün önce

İstanbul'da bir binada bilinmeyen nedenden patlama meydana geldi. Patlamayla ilgili açıklama yapan Valilik, 1 kişinin öldüğünü duyurdu.

İstanbul Büyükçekmece'de bir binada patlama meydana geldi. İstanbul Valiliği, patlamayla ilgili yaptığı açıklamada 1 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu.

Büyükçekmece'de bulunan apartmanda yer alan dairede büyük bir gürültü ile patlama meydana geldi. Çevredeki vatandaşlar polis ve itfaiye ekiplerine haber verdi.

"DOĞAL GAZ SIZINTISI NEDEN OLDU" İDDİASI

Patlama sırasında dairede bulunan bir kişinin hayatını kaybettiği öğrenildi. Olay yerinde incelemelerde bulunan polis ekipleri, patlamanın nedenine ilişkin çalışma başlattı. Vatandaşlar, patlamaya doğal gaz sızıntısının neden olduğunu iddia etti. Ekiplerin olay yerindeki incelemeleri sürüyor.

Valilik'ten patlamayla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

VALİLİK: NEDENİ BİLİNMİYOR

"İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekiplerinden alınan ilk bilgilere göre; Büyükçekmece ilçemiz Hürriyet mahallesi, Güvercin sokak, 7 numaralı binada bilinmeyen bir nedenle patlama meydana gelmiştir. Söz konusu patlamada bir vatandaşımızın hayatını kaybettiği anlaşılmıştır. İtfaiye ekiplerinin müdahalesi devam etmektedir."

İşte ilk görüntüler;

İstanbul Büyükçekmece'deki Binada Patlama: 1 Ölü


YORUMLAR


Ankapark'ta Rollercoaster Bozuldu, Vatandaşlar Raylardan Yürüyerek İndirildi Sinan Akçıl'ın Eşi Burcu Kıratlı'dan Tesettürlü Fotoğraf! Sosyetik Kasap Nusret Gökçe, "Hayalim Gerçek Oldu" Diyerek İstanbul'da Otel Aldı!