Son Dakika: İstanbul'da 6 Nisan Pazartesi'den itibaren metro seferleri 21.00'e kadar yapılacak - Son Dakika

Son Dakika: İstanbul'da 6 Nisan Pazartesi'den itibaren metro seferleri 21.00'e kadar yapılacak

Son dakika: İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, koronavirüs tedbirleri kapsamında İstanbul'da 6 Nisan Pazartesi'den itibaren metro seferlerinin 21.00'e kadar yapılacağını duyurdu.

Türkiye'de koronavirüs vakaları her geçen gün artarken İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da megakentin toplu ulaşımında alınan yeni önlemleri açıkladı.

Twitter hesabından açıklama yapan İmamoğlu, şunları yazdı:

"METRO 21.00'E KADAR ÇALIŞACAK"

6 Nisan Pazartesi'den itibaren; metro seferleri sadece 21.00'e kadar yapılacaktır. Moda, İstiklal Caddesi tramvayları ile Kabataş- Taksim Finüküler hattı seferleri durdurulacaktır. Metro istasyonlarında acil aydınlatma sistemine geçilecektir. Değerli İstanbullulara duyurulur.

Son Dakika: İstanbul'da 6 Nisan Pazartesi'den itibaren metro seferleri 21.00'e kadar yapılacak

NE OLMUŞTU?

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında 65 yaş üstüne gelen sokağa çıkma yasağının ardından 20 yaş altına da sokağa çıkma yasağı getirilmişti. Ayrıca 30 büyükşehir ve Zonguldak'ta şehirlere giriş-çıkışlar kapatılmıştı.

Son Dakika: İstanbul'da 6 Nisan Pazartesi'den itibaren metro seferleri 21.00'e kadar yapılacak
İçişleri Bakanlığı, 31 ildeki giriş-çıkış yasağına 8 yeni istisna getirdi

Koronavirüsle mücadelede hayati öneme sahip olan akıllı solunum cihazlarının 155 adedi Türkiye'ye ulaştı

Giriş çıkışın yasak olduğu 31 kente mecburiyetten 5 ilimiz daha dahil oldu


Son Dakika

Türkiye'nin en zenginleri listesine Denizli'nin Babadağ ilçesinden iki isim girdi Havuzlu hobi bahçelerine tarımsal üretime zarar verdiği için yasak geliyor Kredilerin düşmesiyle otomobil almayı düşünenler dikkat! İşte marka marka en ucuz 2020 model araçlar Almanlardan Türk SİHA'larına büyük övgü: ABD'de bile böylesi yok 2. Abdülhamit'in rüya projesi olan Filyos Limanı, ülkeye milyarlarca dolar gelir sağlayacak Bursalı firma 45 gün kullanılabilen maske üretti Son dakika: Ekonomiye yıllık 1,5 milyar lira kazandıracak Yusufeli Barajı'nda sona geliniyor Film karesi gibi görüntülerle sardalye sezonu başladı THY'den bilet değişikliği duyurusu: Planlamalar en kısa zamanda açıklanacak İstanbul'dan Tekirdağ'daki yazlıklara talep patlaması yaşanıyor, fiyatlar yüzde 30 arttı Borsa, 13 gün üst üste yükselerek tarihi bir rekora imza attı 4 ton gül yaprağından 1 kilo üretilen gül yağının kilosu 46 bin liraya satılıyor İkinci el online otomobil pazarında fiyatlar da satışlar da arttı Enerjide normalleşme 1 Temmuz'da başlıyor! Fatura borcu olanların elektrik ve gazı kesilebilecek Dünyanın en zengin insanı olan Amazon'un CEO'su Bezos, ABD'deki protestoları destekliyor