İtfaiyeci serçenin hayatını kalp masajı yaparak kurtardı - Son Dakika

İtfaiyeci serçenin hayatını kalp masajı yaparak kurtardı

27.02.2021 13:01

Aydın'ın İncirliova ilçesinde kalbi duran serçeyi gören itfaiyeci kalp masajı ile hayata döndürdü.

Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı'nda itfaiye eri olarak çalışan Murat Sivrioğlu, Sandıklı Mahallesi'ndeki evinden çıktığı sırada bir serçenin, balkona çarparak yere düştüğünü fark etti. Yerde hareketsiz yatan serçeyi gören Sivrioğlu, parmağıyla kalp mesajı yaparak hayata döndürdü.

UÇMASI İÇİN DE SIRTINI SIVAZLADI

Sivrioğlu, gazetecilere, yaptıklarının insanlık görevi olduğunu söyleyerek, "Kuş kendine gelince, uçması için de sırtını ovaladım. Kendine gelir gelmez de uçtu. O an sadece ne yapabiliriz diye düşündüm ve birkaç yerden gördüklerimi kuşun kalbine doğru uyguladım." dedi.

İtfaiyeci serçenin hayatını kalp masajı yaparak kurtardı

Kaynak: AA

Son Dakika Yaşam İtfaiyeci serçenin hayatını kalp masajı yaparak kurtardı - Son Dakika


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Fenerbahçe'de teknik heyetten bir kişi koronavirüse yakalandı Fenerbahçe'de teknik heyetten bir kişi koronavirüse yakalandı Serenay Sarıkaya, Haldun Demirhisar ile aşk söylentilerine son noktayı koydu Serenay Sarıkaya, Haldun Demirhisar ile aşk söylentilerine son noktayı koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hasankeyf-2 köprüsünün açılışında yine çevre düzenlemesi uyarısı yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hasankeyf-2 köprüsünün açılışında yine çevre düzenlemesi uyarısı yaptı İBB'nin Adalar'dan toplatıp sahiplendirdiği atlar tartışma konusu oldu! Hatay'a gönderilen 50 at kayıp İBB'nin Adalar'dan toplatıp sahiplendirdiği atlar tartışma konusu oldu! Hatay'a gönderilen 50 at kayıp Koronavirüse yakalandığını duyurdu, 10 saat sonra hayatını kaybetti Koronavirüse yakalandığını duyurdu, 10 saat sonra hayatını kaybetti Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab'la yasak aşk yaşadığı söylenen Hadise'den ilk açıklama: Hesabını soracağım Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab'la yasak aşk yaşadığı söylenen Hadise'den ilk açıklama: Hesabını soracağım Nihat Hatipoğlu'nu şaşırtan soru: Astral seyahat ile Kabe'ye gitsek haccımız kabul olur mu? Nihat Hatipoğlu'nu şaşırtan soru: Astral seyahat ile Kabe'ye gitsek haccımız kabul olur mu? Genç oyuncu Aygün Aydın, Hakan Sabancı ile olan yazışmalarını ifşa etti Genç oyuncu Aygün Aydın, Hakan Sabancı ile olan yazışmalarını ifşa etti