Son Dakika! Kadıköy metrosunda kadın yolcuyu bıçakla tehdit eden saldırgan yakalandı - Son Dakika

Son Dakika! Kadıköy metrosunda kadın yolcuyu bıçakla tehdit eden saldırgan yakalandı

25.11.2021 08:13

Son dakika! İstanbul Tavşantepe metrosunda akşam saatlerinde bir erkek elindeki bıçakla kadına saldırdı. O anlar cep telefonuyla saniye saniye kaydedilirken, saldırganın kadına "Yüzünü keserim senin" tehdidinde bulunduğu görüntülere yansıdı. 20 suç kaydı olduğu öğrenilen saldırgan yakalandı.

Dün akşam bir şahıs, Kadıköy-Tavşantepe metrosunda tartıştığı kadın yolcuya bıçak çekip, tehdit ve hakaretlerde bulundu. O anlar yolcular tarafından anbean kamerayla kayıt altına alındı. Şüphelinin durakta inmesiyle korku dolu anlar sonlanırken, metro aracındaki diğer yolcular yaşananları endişe ve şaşkınlık içerisinde izledi. Olayın sebebi de çok geçmeden ortaya çıktı. Buna göre tartışmanın maske meselesi yüzünden çıktığı ve adamın, maskesini yarı takan bir kadına saldırmaya çalıştığı belirtildi.

GECE YARISI BASKINI

Tavşantepe metrosunda akşam saatlerinde bir kadına elinde bıçakla tehditler savuran saldırgan gece yarısı yakandı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "24.11.2021 günü Kadıköy-Tavşantepe metro içerisinde bir erkek şahsın, bir kadın şahsı bıçakla tehdit ederek hakaretlerde bulunduğu görülmüştür. İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekiplerince şahsı yakalamak için detaylı bir çalışma başlatılmıştır.

GÖZALTINA ALINDI

Yapılan araştırmalarda, görüntüyü paylaşan şahsın mağdur şahıs olmadığı paylaşım yapan kişinin alıntı yaparak paylaştığı tespit edilmiştir. Çevrede yapılan çalışmalar sonucu görüntülerdeki şahsın E.Y.(32) olduğu tespit edilmiştir. Yapılan çalışma sonucu şahıs 02:30 sıralarında yakalanarak gözaltına alınmıştır." denildi.

BENZER SUÇLARDAN 20 ADET KAYDI VAR

Öte yandan E.Y.'nin kullanmak için uyuşturucu madde bulundurma, uyuşturucu madde ticareti, kasten yaralama, tehdit hakaret, kişi hürriyetinden yoksun kılma, mala zarar verme suçlarından toplamda 20 adet suç kaydı olduğu ortaya çıktı.

Son Dakika! Kadıköy metrosunda kadın yolcuyu bıçakla tehdit eden saldırgan yakalandı

Son Dakika 3. Sayfa Son Dakika! Kadıköy metrosunda kadın yolcuyu bıçakla tehdit eden saldırgan yakalandı - Son Dakika


YORUMLAR (3)
500

Son Dakika

Koç Holding çalışanlarından 2 günde bir test istiyor! Tepkiler twitterda öfke seline döndü! 11:46 Koç Holding çalışanlarından 2 günde bir test istiyor! Tepkiler twitterda öfke seline döndü! Herkesin merak ettiği sorular: Metro saldırganı bıçakla metroya nasıl binebildi? X-Ray cihazları işe yaramıyor mu? 11:44 Herkesin merak ettiği sorular: Metro saldırganı bıçakla metroya nasıl binebildi? X-Ray cihazları işe yaramıyor mu? Dünyanın en iyi futbolcusu geçen yıl bugün aramızdan ayrıldı! Maradona'sız bir yıl! 11:36 Dünyanın en iyi futbolcusu geçen yıl bugün aramızdan ayrıldı! Maradona'sız bir yıl!
AK Partili Mücahit Birinci'den kendisine ait olduğu öne sürülen cinsel içerikli mesajlarla ilgili açıklama 11:25 AK Partili Mücahit Birinci'den kendisine ait olduğu öne sürülen cinsel içerikli mesajlarla ilgili açıklama Bakan Soylu'dan açıklama: 15 Kasım itibariyle bu yıl 251 kadın cinayeti işlendi 11:18 Bakan Soylu'dan açıklama: 15 Kasım itibariyle bu yıl 251 kadın cinayeti işlendi Uzmanından uyarı: İndirim günlerinde sahte kargo takip SMS'lerine dikkat 11:03 Uzmanından uyarı: İndirim günlerinde sahte kargo takip SMS'lerine dikkat
Ayasofya'da kırılan taşın altından 5 parça İbranice yazı çıktı 09:25 Ayasofya'da kırılan taşın altından 5 parça İbranice yazı çıktı Samuray kılıcıyla öldürülen Başak Cengiz'in nişanlısından duygusal paylaşım 08:52 Samuray kılıcıyla öldürülen Başak Cengiz'in nişanlısından duygusal paylaşım
Advertisement