Vakaların artmasıyla sıkılaştırılan denetimlere katılan kaymakam, tıka basa dolu otobüsü boşalttı - Son Dakika

Vakaların artmasıyla sıkılaştırılan denetimlere katılan kaymakam, tıka basa dolu otobüsü boşalttı

Bursa'nın İnegöl ilçesinde, kaymakam Şükrü Görücü, katıldığı trafik uygulamasında tıka basa dolu olan yolcu otobüsünü durdurarak yolcuları indirdi.

Vakaların artmasıyla sıkılaştırılan denetimlere İnegöl Kaymakamı Şükrü Görücü de katıldı. Denetlenen halk otobüslerinden birinde yolcuların sosyal mesafeye uymamasından dolayı Kaymakam Görücü talimatıyla trafik ekipleri fazla yolcuları indirerek başka otobüslerle yolculuk yapmasını sağladı.

Vakaların artmasıyla sıkılaştırılan denetimlere İnegöl Kaymakamı da katıldı, tıka basa dolu otobüsü boşalttı

HALK OTOBÜSLERİ DENETLENDİ

Mesai saati bitiminde Avarlar Kavşağı'nda yapılan denetime Kaymakam Şükrü Görücü, İlçe Jandarma Komutanı Ferruh Mağden, İlçe Emniyet Müdürü Erdoğan Baydemir ve Şoförler Odası Başkanı Bahattin Korkmaz katıldı. Toplu taşıma araçlarına yönelik yapılan denetimde ticari taksi içinde bulunan yolcuların maske takmaları konusunda uyarılarda bulunulurken servis minibüsleri ve halk otobüsleri denetlendi. Bu arada halk otobüsü şoförünün evrakları incelendi, toplu taşıma ile ilgili genelge hatırlatıldı.

Vakaların artmasıyla sıkılaştırılan denetimlere İnegöl Kaymakamı da katıldı, tıka basa dolu otobüsü boşalttı

"VAKALAR ARTIYOR"

Mesai giriş ve çıkış saatlerinde sefer sayılarının az olmasından dolayı otobüsün kalabalık olduğunu belirten vatandaşlara Kaymakam Görücü, konunun muhatapları ile görüşeceğini ifade ederek, "Kaymakamlık olarak bu uygulamaları yapmak zorundayız vaka sayıları artıyor." dedi.

Vakaların artmasıyla sıkılaştırılan denetimlere katılan kaymakam, tıka basa dolu otobüsü boşalttı

Haber Yayın Tarihi: 06.08.2020 20:05 - Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Vakaların artmasıyla sıkılaştırılan denetimlere katılan kaymakam, tıka basa dolu otobüsü boşalttı - Son Dakika


Son Dakika

Ormanlık alanda eşini ve arkadaşını öldürmüştü! Çifte cinayetin altından "yasak aşk" çıktı Yolunu şaşıran tilki minareye çıktı! Kurtuluş hikayesi de en az olay kadar ilginç Son Dakika: Cübbeli Ahmet'in işaret ettiği silahlanan selefi gruplar hakkında soruşturma başlatıldı Simit tablasıyla bayılma numarası yapan vicdansız, insanları böyle kandırdı Dünyaca ünlü giyim markasını taklit eden Nurgül Yeşilçay, hayranlarını gülmekten kırdı geçirdi Son Dakika! 6-7 Ekim olaylarıyla ilgili gözaltı kararlarına HDP'den ilk tepki: İntikam saldırısı Hobi amaçlı tuttuğu yılan balıklarını ihraç etmeye başladı Minik Kumsal, bakıcısı mutfağa gittiği sırada balkondan düşmüş