Kocaeli Belediyesi, Atatürk'lü "Yaver" Paylaşımı Tepki Toplayan Çalışanını Kovdu - Son Dakika

Kocaeli Belediyesi, Atatürk'lü "Yaver" Paylaşımı Tepki Toplayan Çalışanını Kovdu

12.09.2017 17:55

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, sosyal medyadaki Atatürk'lü "yaver" paylaşımı nedeniyle hakkında idari soruşturma başlattığı Salih Zeki Çakıroğlu'nun iş akdine son verdi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde taşeron firmaya bağlı olarak çalışan Salih Zeki Çakıroğlu, sosyal medya hesabından "Ne geldiyse yaverlerden geldi. Ah şu yaverler" başlığıyla, üzerinde "Tanıdınız mı Sultan Vahdettin ve yaveri" yazan Sultan Vahdettin ve Atatürk'ün olduğu fotoğraf; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın FETÖ'den yargılanan yaverleri ile Mısır'ın devrik cumhurbaşkanı Mursi ile Mısır Cumhurbaşkanı Sisi'nin olduğu fotoğraf karelerini paylaşmıştı.

İŞ AKDİNE SON VERİLDİ

Belediye, paylaşımı kısa sürede büyük tepki toplayan Çakıroğlu hakkında idari soruşturma başlatmıştı. Soruşturmayı tamamlayan Kocaeli Belediyesi, Çakıroğlu'nun iş akdine son verdi.

Son Dakika Güncel Kocaeli Belediyesi, Atatürk'lü 'Yaver' Paylaşımı Tepki Toplayan Çalışanını Kovdu - Son Dakika


Son Dakika

Bakım yapılan trafo bomba gibi patladı: 1'i ağır 2 yaralı İYİ Parti'de yeni kriz! Disipline sevk edilen Ümit Özdağ, Bahadır Erdem'in FETÖ paylaşımları üzerinden partiyi eleştirdi 11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı Meteoroloji 12 ilimizi sarı kod ile uyardı! Kuvvetli sağanak yağış etkili olacak Tunç Soyer'in eşi Neptün Soyer'den Charlie Hebdo'nun skandal karikatürüne destek! Tepki yağıyor Donald Trump'ın kampanya hesabı hacklendi, 2.3 milyon dolar çalındı "Ronaldo'yu asla geri çevirmem" sözüyle gündem olan G.Saray'ın eski yengesi isyan etti: Elinizi vicdanınıza koyun İnsanlık dışı ceza! Endonezya'da bir aile, kızlarıyla izinsiz aynı evde kalan genci bacaklarından astı