Son dakika... Kosova'da kadın aktivistler Başbakanı Hoti'yi protesto etti - Son Dakika

Son dakika... Kosova'da kadın aktivistler Başbakanı Hoti'yi protesto etti

Son dakika dünya haberi... Kosova Başbakanı Hoti bir oturum sırasında kürsüde konuşma yaptığı sırada kadın aktivistler tarafından protesto edildi.

Son dakika... Kosova'da kadın aktivistler Başbakanı Hoti'yi protesto etti, System.String[]

Kosova Başbakanı Hoti bir oturum sırasında kürsüde konuşma yaptığı sırada kadın aktivistler tarafından protesto edildi.

Kosova Başbakanı Avdullah Hoti, STK'ların temsilcileriyle düzenlenen bir oturumda yaptığı konuşma sırasında bir grup kadın eylemci tarafından protesto edildi. Sosyal Demokrat Parti (PSD) üyesi olduğu belirlenen kadın protestocular kadına şiddete dikkat çekmek amacıyla, ıslık çalarak ve broşür fırlatarak Hoti'nin sözünü kesti.

HOTİ'DEN AKTİVİSTLERE TEPKİ

Hoti'ye yönelen eylemciler, 'Kadına yönelik şiddet hakkında tek bir söz söylemiyorsunuz. Kadınlar, evlerinde erkekler tarafından tehlike altında. Her gün bir kadın öldürülüyor'diyerek tepki gösterdi. Başbakan Hoti ise, "Bunu yapacak doğru yeri veya doğru kişiyi bulamadınız" ifadelerini kullandı.


Haber Yayın Tarihi: 16.09.2020 22:04 - Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Son dakika... Kosova'da kadın aktivistler Başbakanı Hoti'yi protesto etti - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Bayrampaşa'da 13 yaşındaki kız çocuğu cinsel istismara uğradı Akrabalar arasındaki kavgada sokakta bulunan çocuk pompalı tüfekle yaralandı Sergen Yalçın, Umut Nayir ve Jeremain Lens'i kadro dışı bıraktıklarını söyledi Azerbaycanlı spiker, 6 köyün Ermeni işgalinden kurtarıldığı müjdesini gözyaşları içinde verdi Koronavirüse dikkat çekmek isteyen fotoğraf sanatçısı, 2 bin 450 maske ile duvarı kapladı Son Dakika! Azerbaycan paylaştı: Ermeni hedefleri Türk yapımı SİHA'larla vuruldu Son Dakika! Ermenistan'ın saldırısı sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Azerbaycan'a destek mesajı Manisa FK'ya 6-1 yenilen Kocaelispor'da taraftarlar tesisi bastı