Kumarhaneye çevrilen eve polis baskını - Son Dakika

Kumarhaneye çevrilen eve polis baskını

23.02.2021 19:27

Kumarhaneye çevrilen eve polis baskını Evi kumarhaneye çevirdiler Afyonkarahisar'da bir ihbarı değerlendiren polis ekipleri iki odası kumarhaneye çevrilen eve baskın düzenlendi.

Kumarhaneye çevrilen eve polis baskını

Evi kumarhaneye çevirdiler

AFYONKARAHİSAR - Afyonkarahisar'da bir ihbarı değerlendiren polis ekipleri iki odası kumarhaneye çevrilen eve baskın düzenlendi. Baskında kumar oynayan 12 kişi ile kumar oynamaya yer temin ettiği tespit edilen 2 kişiye bin 336'şar lira para cezası uygulandı.

Afyonkarahisar'ın merkez Fakıpaşa Mahallesi Tuz Pazarı Caddesi'ndeki bir adreste kumar oynandığı ihbarını alan polis ekipleri, eve baskın düzenlendi. Düzenlenen baskında iki oda içerisinde 2 adet kahvehane masası ile birlikte kumar oynar vaziyette 12 kişi tespit edildi. Kumar oynamaya yer ve temin eden Fatih E. ve Ünal T. polis ekiplerince yakalanarak ifadesi alındı. Daha sonra kumar oynayan 12 kişi ile yer temin eden 2 kişiye bin 336'şar lira para cezası uygulandığı bildirildi.

Kumarhaneye çevrilen eve polis baskını
Kumarhaneye çevrilen eve polis baskını
Kumarhaneye çevrilen eve polis baskını
Kumarhaneye çevrilen eve polis baskını

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Kumarhaneye çevrilen eve polis baskını - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Amazon'un yeni logosu Adolf Hitler'e benzetildi Komşuları beslediği hayvanları şikayet edince çatıya çıktı Son Dakika: Yunanistan'da 6,2 büyüklüğünde deprem Eşi vefat eden yaşlı kadın köydeki 41 eve girip çıktı, 200 kişiye koronavirüs bulaştırdı Oyuncu Merve Dizdar'dan kendisini tiye alan eşi Gürhan Altundaşar'a cevap: Sen kocamsın ayıp F.Bahçe'nin Boupendza için Hatayspor'la anlaştığı iddia edildi Son Dakika: Ziraat Bankası, takipteki borcu 1 milyon TL'yi geçmeyen müşterilerine yeni ödeme imkanı sağladı Grup toplantısında dikkat çeken detay! Yavuz Ağıralioğlu, Meral Akşener'in HDP'li vekillerle ilgili sözlerini alkışlamadı