Maske takmadığı için ceza yazılmak istenen kişi polisin dalgınlığından faydalanıp kaçtı - Son Dakika

Maske takmadığı için ceza yazılmak istenen kişi polisin dalgınlığından faydalanıp kaçtı

20.09.2020 22:53

Adana'nın Çukurova ilçesinde maske kuralını ihlal ettiği gerekçesiyle polisin para cezası uygulamak istediği kişi, polisin bir anlık dalgınlığından yararlanarak kaçtı.

Adana'da maske takmadığı için polisin para cezası uygulamak istediği kişi, polisin bir anlık dalgınlığından faydalanıp kaçtı.

Merkez Çukurova ilçesindeki Turgut Özal Bulvarı'nda maske denetimi yapan polis ekipleri, maskelerini düzgün takmayan Emre İ. ile Erkin D'yi durdurdu.

EKİBİN DALGINLIĞINDAN FAYDALANARAK KAÇTI

Erkin D, polisin para cezası uygulamak istemesi üzerine kimliğini vermek istemedi. Polislerle tartışan Erkin D. ekibin bir anlık dalgınlığından yararlanarak kaçtı.

TOPLAM 4 BİN 100 LİRA CEZA UYGULANDI

Emre İ'nin cep telefonundan aradığı Erkin D'nin geri gelmemesi üzerine polis ekipleri, maske takma kuralını ihlal ettikleri için Erkin D'ye 3 bin 200, Emre İ'ye ise 900 lira ceza uyguladı.

Maske takmadığı için ceza yazılmak istenen kişi polisin dalgınlığından faydalanıp kaçtı
Maske takmadığı için ceza yazılmak istenen kişi polisin dalgınlığından faydalanıp kaçtı

- Kaynak: AA

Son Dakika 3. Sayfa Maske takmadığı için ceza yazılmak istenen kişi polisin dalgınlığından faydalanıp kaçtı - Son Dakika

YORUMLAR (17)
  • KAHVELİİ CADI: bitek maskeyle olmuyoo o koruma işleri... alış veriş yapıp eve geliyosun elini yıkıyosun dışardan getırdıgın posetlerı elleyıp boşaltıyorsunaldıgın urunlerı yıkıyorsun posetlerı tutup dıger posetlerın yanına tıkıyorsun ...münübüse biniyosun para verip para ustu alıyorsun cantanı ellıyorsun cuzdanını ellıyorsun cep telefonunu ellıyorsun eve gelip sadece elini yıkıyorsun telefon gene elınde canta evın ıcınde cocuk gelıp para ıstıyo cantayı elle cuzdanı elle ona para ver...sonra maskenı tak Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Meteoroloji'den Batı Akdeniz'de sağanak yağış uyarısı İngiliz The Guardian: Amerikalı gençler plazmalarını satmak için bilerek koronavirüse yakalanıyor ABD eski Başkanı Obama, megafonla oy isteyerek Biden'a destek oldu Başını taşla ezip öldürdüğü komşusunu tepeden aşağıya atıp cesedin üstünü taş ve otla kapattı Atletico Madrid, 728 gün sonra Şampiyonlar Ligi'nde 4 gol yedi "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu