Maske takması için uyarılan kadın, hastanenin camlarını aşağı indirdi - Son Dakika

Maske takması için uyarılan kadın, hastanenin camlarını aşağı indirdi

24.09.2020 16:01

Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir kadın, maske takması için uyarılınca terör estirdi. Polise hakaretlerde bulunan kadının cop ile camları aşağı indirdiği anlara ait görüntüler ise güvenlik kamerasınca kaydedildi.

Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesine gelen bir kadın, kendisini maske takması yönünde uyaran polis memurlarına ve hastane görevlilerine saldırdı. Hastanede polis odasına giren kadın, polislere ait cop ile odanın camlarını kırdı. Saldırgan kadın polisleri de yaraladı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

CAMLARI KIRDI

Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesine gelen bir kadın, maske takmadığı için uyarılınca adeta terör estirdi. Polis memurlarının ve görevlilerin uyarısı ardından hastanede bulunan polis odasına giren kadın, güvenlik görevlisinin belinden aldığı cop ile polis odasının camlarını kırıp içeride polis memurlarını ve görevlileri yaraladı.

SAVUNMASI HAKARET İÇERİKLİYDİ

Olay sonrası etkisiz hale getirilen kadın gözaltına alındı. Emniyette ifade veren şüphelinin ağır hakaret içerikli bir savunma yapması dikkat çekti. Şüpheli ifadesinde, hem polis memurlarına hem de görevlilere maske konusundan dolayı sitem ettiğini söyleyerek polis odasının camını kırmadığını ileri sürdü. Kadının saldırı anı anbean güvenlik kameralarına yansıdı.

Maske takması için uyarılan kadın, hastanenin camlarını aşağı indirdi
Maske takması için uyarılan kadın, hastanenin camlarını aşağı indirdi

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Maske takması için uyarılan kadın, hastanenin camlarını aşağı indirdi - Son Dakika

YORUMLAR (49)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Ozan Kabak için İtalyan devi Juventus devrede Fransa'da sokağa çıkma yasağı uygulanacak bölge sayısı 54'e yükseltildi Karabağ'ın İran sınırı tamamıyla Azerbaycan kontrolüne geçti 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar 11 yaşındaki kız çocuğu, kendisine cinsel istismarda bulunan kişi serbest kalınca canına kıydı Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok Son dakika: Merkez Bankası'nın sürpriz faiz kararı sonrası dolar ve altın rekor kırdı