Son Dakika: Motorine 52 kuruş zam geldi! - Son Dakika

Son Dakika: Motorine 52 kuruş zam geldi!

18.01.2022 20:17

Son dakika: Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorine 52 kuruş zam geldi. Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorine 52 kuruş zam geldi. Bu zamla birlikte motorinin litresi İstanbul'da 13,75 liradan 14,27 liraya, İzmir'de 13,82 liradan 14,34 liraya çıkacak.

Petrol fiyatlarındaki yükselişle birlikte akaryakıt fiyatlarına da bugün zam gelmesi bekleniyordu. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) söz konusu zamla ilgili bilgilendirmeyi yaptı.

52 KURUŞ ZAM GELDİ

Buna göre bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere; motorinde 52 kuruşluk pompa satış fiyatlarına yansıyacak şekilde artış yapıldı.

İLLERE GÖRE YENİ FİYATLAR

Ankara'da ortalama 13,82 liradan satılan motorinin litre fiyatı 14,34 lira oldu. Motorinin litresi İstanbul'da 13,75 liradan 14,27 liraya, İzmir'de ise 13,82 liradan 14,34 liraya çıktı.

PETROL FİYATLARI YÜKSELDİ

Akaryakıt fiyatları, Türkiye'nin de dahil olduğu Akdeniz piyasasındaki işlenmiş ürün fiyatlarının ortalaması ile dolar kurundaki değişiklikler baz alınarak rafineriler tarafından hesaplanıyor.

YORUMLAR (3)
  • FIRAT YALMAN: BIKTIK USANDIK ARTIK YETERRR HER ŞEYE HERGÜN ZAM ÜSTÜNE ZAM GELİYOR BU ZAMLARA DUR DEYİN ARTIK YOKSA HALK SİZE SANDIKTA CEVABINI VERECEKTÎR BU ŞÜPHESİZ BU MİLLETİN EKMEĞİYLE OYNAMAYIN ARTIK SAYGILARIMLA ARZ EDİYORUM. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Muhsin Gökmen: Neden bu kadar yakıtlara zam geliyor dolar düşmesi gerekiyor denildi düştü yakıta daha çok zam geldi be. Bu işten hiçbirşey anlamadım Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Akaryakıta üst üste indirim! Motorinin litre fiyatı bugün 84 kuruş düştü Akaryakıta üst üste indirim! Motorinin litre fiyatı bugün 84 kuruş düştü Çin'de akaryakıt fiyatları petrolün varil fiyatının 130 doları aşması durumunda sübvanse edilecek Çin'de akaryakıt fiyatları petrolün varil fiyatının 130 doları aşması durumunda sübvanse edilecek İşçilikten patronluğa uzanan başarı öyküsü İşçilikten patronluğa uzanan başarı öyküsü

Son Dakika Güncel Son Dakika: Motorine 52 kuruş zam geldi! - Son Dakika


Advertisement