Son Dakika! Mutasyonlu koronavirüs görülen Brezilya ile uçuşlar geçici olarak durduruldu - Son Dakika

Son Dakika! Mutasyonlu koronavirüs görülen Brezilya ile uçuşlar geçici olarak durduruldu

22.01.2021 19:50

Son dakika! Mutasyonlu koronavirüs nedeniyle daha önce İngiltere, Danimarka ve Güney Afrika ile durdurulan uçuşlara yenisi eklendi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklamayla, artan vakalardan sonra Brezilya ile de uçuşların geçici olarak durdurulduğunu söyledi.

İngiltere'de ortaya çıkan ve tüm dünyada tedirginlik yaratan mutasyonlu koronavirüs nedeniyle İngiltere, Danimarka ve Güney Afrika ile durdurulan uçuşlara bir ülke daha eklendi.

BREZİLYA'DA MUTASYONLU KORONAVİRÜS ARTIŞ GÖSTERDİ

Koronavirüsün en çok etkilendiği ülkelerden biri olan Brezilya'da da mutasyonlu koronavirüs vakaları artış gösterirken, Türkiye bu duruma karşı tedbir aldı.

UÇUŞLARIN DURDURULDUĞU ÜLKELERE BREZİLYA DA EKLENDİ

Konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Mutasyon sebebi ile İngiltere, Danimarka ve Güney Afrika'dan ülkemize olan uçuşlarda geçici durdurma kararı alınmıştı. Bu ülkelere bugün itibariyle artan mutasyonlu virüs kaynaklı vakalar sebebiyle Brezilya da eklenmiştir" dedi.

Son Dakika! Mutasyonlu koronavirüs görülen Brezilya ile uçuşlar geçici olarak durduruldu
Son Dakika! Mutasyonlu koronavirüs görülen Brezilya ile uçuşlar geçici olarak durduruldu

Son Dakika Güncel Son Dakika! Mutasyonlu koronavirüs görülen Brezilya ile uçuşlar geçici olarak durduruldu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de "tamamen aşılanmış" kişiler için kılavuz yayınlandı! Maske ve mesafe kalkıyor Reytinglere yenik düşen İbo Show'un final yapacağı iddia edildi Rasim Öztekin'in vefatı siyaset, sanat ve iş dünyasını yasa boğdu Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan yaz tatili açıklaması: Okullar 2 Temmuz'a kadar açık Baba 10 yaşındaki çocuğunu boğarak öldürdü, polisi arayıp 'Birini öldürdüm' dedi İngiltere, 90 adetlik F-35 savaş uçağı alımını iptal etti Aleyna Tilki'nin İşte Bu Benim Masalım dizisinden kazandığı para belli oldu Kalp krizi geçiren babasının başından ayrılmayan Pelin Öztekin'in hastane önündeki hali yürek burktu