Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca, İstanbul'daki pandemi toplantısına çağrılmayan İmamoğlu'yla görüşecek - Son Dakika

Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca, İstanbul'daki pandemi toplantısına çağrılmayan İmamoğlu'yla görüşecek

23.10.2020 11:48

Son dakika! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dün İstanbul'da yapılan pandemi toplantısına çağrılmayan İBB Başkanı Erkem İmamoğlu'yla ilgili konuştu ve "Hafta sonundan başlayarak 5 gün İstanbul'dayım. Kendisi ile de görüşmeyi planlıyorum" dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca koronavirüsle mücadele kapsamında Bursa'yı ziyaret ederek buradaki sağlık çalışanlarıyla bir görüşme gerçekleştirecek. Görüşmeden önce açıklamalarda bulunan Koca, Türkiye'de koronavirüs vakalarının artışa geçtiğini bildirdi.

Koca, dün İstanbul'da yapılan koronavirüs toplantısına çağrılmayan Ekrem İmamoğlu ile ilgili de açıklamalarda bulundu. 5 gün İstanbul'da kalacağını aktaran Koca, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile de bir görüşme gerçekleştirmeyi planladığını aktardı.

Bakan Koca'nın açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

"Bir çalışma gününü burada geçirmek üzere birlikteyiz. Bilindiği gibi bu çalışma sadece hasta tedavi ederek başarıya ulaşmaz. Önce durum değerlendirmemizi yaptık.

"BURSA'DAN BALIKERSİR'E GEÇECEĞİZ"

Şehirlerimizi dolaşıp çağrılarımızı tekrarlıyoruz. Tedbirlere uyun. Tedbirlere uymazsak başarıyı yakalamamız gecikebilir. Burada şehir hastanesini de inceleyecek ve burada çalışacağız. Ardından Balıkesir'e de gideceğiz.

"SALGIN TÜRKİYE'DE TIRMANIŞA GEÇTİ"

Son durumu öğrenmek isteyen yurttaşlarımız için de gerekli bilgileri akşam yapacağımız açıklamalarda paylaşacağız. Şimdiden dikkat çekmek istiyorum. Koronavirüs salgını Türkiye'de yeniden tırmanışa geçmiştir.

"VAKALARIN YÜZDE 40'I İSTANBUL'DA"

Buradan İstanbul'a da seslenmek istiyorum. İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ını bulmuş durumda. Hafta sonundan başlayarak 5 gün İstanbul'da olacağım"

İSTANBUL'DA İMAMOĞLU İLE GÖRÜŞECEK"

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul'a yapacağı ziyarette İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'yla da görüşmeyi planladığını söyledi.

Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca, İstanbul'daki pandemi toplantısına çağrılmayan İmamoğlu'yla görüşecek

Son Dakika Güncel Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca, İstanbul'daki pandemi toplantısına çağrılmayan İmamoğlu'yla görüşecek - Son Dakika

YORUMLAR (21)
  • ay çok kırılmış: bütün belediyeler katılmış da bir tek bu mu toplantıya katılmamış? mansur niye ağlamıyor toplantıya çağrılmıyom diye? bu hint kumaşı bir otobüs bile ilave etmedi seferlere. aptal mısınız kör mü? Cevap Yaz 7 10 Yayından Kaldır
  • ben olsam hiç görüşmem.: hastalığın artmasını bekleyene kadar gidip önce otobüs, motobüs seferlerine artırıp yolcuları azaltmanın yoluna baksın. pandemiye yönelik hiç adım atmış mı? oyun kağıdı derdine düşer bunlar. hastalık artsın oyları düşsün derdindeler. herkes aptal değil. Cevap Yaz 6 12 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Galatasaray'ın eski başkanı Faruk Süren: Aday olmayı düşünmüyorum İlker Başbuğ: En büyük hayalim Türkiye ile Azerbaycan'ı tek devlet olarak görmek Sahte içki faciasının vahametini gözler önüne seren olay! Çay termosuyla alkol satıyormuş Paşinyan'dan gerilimi artıracak çıkış: Dağlık Karabağ'a Rus barış gücünün yerleştirilmesine razıyız Öldü denilerek morga kaldırılan bebeğin yaşadığı ortaya çıktı Seyir halindeki tırın kasasına çarpan geyik telef oldu "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi