Telef olan inek ihbarı üzerine olay yerine gelen ekipler cansız bedenle karşılaştı - Son Dakika

Telef olan inek ihbarı üzerine olay yerine gelen ekipler cansız bedenle karşılaştı

02.07.2022 16:49

Antalya'nın Manavgat ilçesinde yolda inek ölüsü olduğu ihbarı üzerine olay yerine giden ekipler, uçurumdan yuvarlanmış bir araç ve telef olmuş 2 ineğin yanı sıra bir de erkek cesediyle karşılaştı. Şahsın ekipler gelmeden yaklaşık 1 saat önce hayatını kaybettiği belirlendi.

Yukarıışıklar Mahallesi'nde Yaylaalan yolu üzerinde yolda inek ölüsü olduğu ihbarı; sağlık, itfaiye ve jandarma ekiplerini harekete geçirdi. Olay yerine gelen ekipler, yoldan yaklaşık 100 metre aşağıda bir aracın yan yatmış olduğunu gördü.

ERKEK ŞAHSIN BEDENİNE RASTLANDI

Araç ile yol arasında 3 adet büyükbaş hayvan olduğu, bu hayvanlardan ikisinin öldüğü ve hayvanlar ile yol arasında yüz üstü yatan bir erkek şahıs olduğu fark edildi.

Telef olan inek ihbarı üzerine bölgeye gelen ekipler hiç beklemedikleri bir manzarayla karşılaştı erkek cesediyle karşılaştı

1 SAAT ÖNCE ÖLDÜĞÜ TESPİT EDİLDİ

Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede şahsın yaklaşık 1 saat önce hayatını kaybettiği belirlendi. Ölen şahsın 57 yaşındaki H.A. olduğu tespit edildi.

Telef olan inek ihbarı üzerine bölgeye gelen ekipler hiç beklemedikleri bir manzarayla karşılaştı erkek cesediyle karşılaştı

OLAYLA İLGİLİ İNCELEME BAŞLATILDI

Olay ile ilgili olarak Manavgat Cumhuriyet Savcısına bilgi verildi. Gerekli incelemelerin yaptırılması için Olay Yeri İnceleme ve trafik ekipleri çağrıldı. İncelemelerin sürdüğü bildirildi.

YORUMLAR
500
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Telef olan inek ihbarı üzerine olay yerine gelen ekipler cansız bedenle karşılaştı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement