Son Dakika: Trabzonspor, Eddie Newton'ın sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti - Son Dakika

Son Dakika: Trabzonspor, Eddie Newton'ın sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti

31.10.2020 20:31

Son dakika: Trabzonspor'da beklenen ayrılık gerçekleşti. Ligde istenen sonuçların alınamaması nedeniyle İngiliz teknik adam Eddie Newton'ın sözleşmesi, karşılıklı anlaşmayla feshedildi.

Trabzonspor'da teknik direktör Eddie Newton dönemi bitti.

Bordo-mavili kulüp, teknik direktör John Ikem Newton ile yolların ayrıldığını ve İngiliz teknik adama 333 bin euro olan alacağının ödeneceğini açıkladı.

KAP'A BİLDİRİLDİ

Trabzonspor'dan KAP'a yapılan açıklamada, "Şirketimiz ile Teknik Direktör Edward John Ikem Newton arasındaki 26.08.2020 başlangıç ve 31.05.2021 bitiş tarihli teknik direktörlük sözleşmesi, karşılıklı olarak feshedilmiştir. Yapılan anlaşmaya göre Teknik Direktöre, 2020-21 futbol sezonu sonuna kadar olan 333.296 euro tutarındaki alacakları ödenecektir" denildi.

Süper Lig'de 7 hafta sonunda 5 puan toplayabilen Trabzonspor, 18. sırada yer alıyor.

Son Dakika: Trabzonspor, Eddie Newton'ın sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti

Son Dakika Spor Son Dakika: Trabzonspor, Eddie Newton'ın sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Depremde tuzla buz olan Doğanlar Apartmanı'yla ilgili kan donduran gerçek ortaya çıktı! Belediye 2 yıl önce çürük raporu vermiş Birlikte yaşayan iki sevgili arasında çıkan kavga kanlı bitti Uzun zamandır ortalarda olmayan Mehmet Çilingiroğlu, ABD'den bombayı patlattı: Koronanın kesin tedavisi bulundu Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Tepkilerin ardından Macron geri adım attı: Charlie Hebdo karikatürlerini desteklemiyoruz Ünlü sunucu İkbal Gürpınar koronavirüse yakalandı, yoğun bakıma alındı Kaybolan ineğini, kalçasına balta saplanmış olarak bulundu 2000 yılına ait fotoğraf her şeyi ortaya çıkardı! Rıza Bey Apartmanı ile ilgili dehşete düşüren detay
20:42