Son dakika... Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yılı - Son Dakika

Son dakika... Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yılı

08.04.2021 16:13
Son dakika... Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yılı, System.String[]

Son dakika gündem haberine göre Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yılı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yılı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Yüksel mesajında, vatandaşların huzur ve güven ortamında yaşayabilmesi için mesai kavramı gözetmeksizin gecesini gündüzüne katarak çalışan emniyet mensuplarının gününü kutladığını belirtti.

Polis teşkilatının çok önemli ve yeri doldurulamayacak bir görev ifa ettiğini aktaran Yüksel, şunları kaydetti:

"Yeri geldiği zaman ailesinden, çocuklarından fedakarlık yapan kimi zaman da zor şartlara göğüs gererek fedakarca çalışan Türk Polis Teşkilatımızın 176. yılı kutlu olsun. Zor ancak zor olduğu kadar da onurlu bir meslek icra eden polisimize görevlerinde başarılar diliyorum. Halkın huzur ve güven ortamını tesis ederek bu ortamın bozulmaması için gerektiğinde gözünü dahi kırpmadan canını feda eden aziz şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet kederli aileleri ve sevenleri ile aziz milletimize baş sağlığı diliyorum."

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika... Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yılı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Tarihi kalede kanlar içindeki cansız bedeni görenler hemen polisi aradı Tarihi kalede kanlar içindeki cansız bedeni görenler hemen polisi aradı Sahte hocaya 'terör örgütü propagandası' yapmaktan 10 ay hapis cezası Sahte hocaya 'terör örgütü propagandası' yapmaktan 10 ay hapis cezası Mustafa Cengiz, Fatih Terim ve ekibine de patladı: Kulübün uçak biletleriyle ücretsiz geziyorlar Mustafa Cengiz, Fatih Terim ve ekibine de patladı: Kulübün uçak biletleriyle ücretsiz geziyorlar Hastalarından aldığı yağ dokularıyla dans edip TikTok'ta paylaşan cerraha tepki yağdı Hastalarından aldığı yağ dokularıyla dans edip TikTok'ta paylaşan cerraha tepki yağdı Taksici, tacizlerine göz yummayan talihsiz kadını ezdi! Dehşet anları anbean kamerada Taksici, tacizlerine göz yummayan talihsiz kadını ezdi! Dehşet anları anbean kamerada Fenerbahçe, yeni dijital platform projesiyle 100 milyon TL gelir hedefliyor Fenerbahçe, yeni dijital platform projesiyle 100 milyon TL gelir hedefliyor Tam 33 yıldır ara vermeden oruç tutuyor Tam 33 yıldır ara vermeden oruç tutuyor Başkan Mustafa Cengiz'den Donk hakkında olay sözler: Cinsel ilişki partilerinden bıktık! Başkan Mustafa Cengiz'den Donk hakkında olay sözler: Cinsel ilişki partilerinden bıktık!