Son Günler Filmi - Son Dakika

Son Günler Filmi

09.07.2011 07:39
Son Günler Filmi, System.String[]

Son Günler filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Son Günler filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Kurt Cobain'in son günlerinden esinlenerek çekilen 'Son Günler'de,sigara parasını ve ev kirasını karsılamak için müzik yapan fakat ani çıkışıyla müzik tarihinin şekillenmesine etkide bulunan ve bu ani yükselişin getirdiği şöhretin ve profesyonel olmanın getirdiği yükü kaldıramayan sorunlu müzisyen Cobain'in son saatlerinde giderek onu daha da çok içine çeken içsel kargaşa işlenmektedir. film Cobain'in hayatından kaçıp geldiği seattle daki ahşap evinin içinde ve civarında geçirdiği birkaç saati konu edinir. film, bir biyografidense bir anma olarak tanımlanmalıdır.

Yönetmen: Gus Van Sant

Senaryo: Gus Van Sant

Oyuncular: Nicole Vicius, Scott Patrick Green, Asia Argento, Lukas Haas, Michael Pitt

Filmin Türü: Drama, Biyografi,

Orijinal Adı: Last Days

Yapımcı Firma: HBO Films

Yapım Yılı: 2005

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 97 dk.

Son Günler Filmi

Son Dakika Güncel Son Günler Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Korona döneminde alınan kilolar Tesla Slim ile veriliyor! Tek seansta 2 beden inceltiyor Sosyal medya devi Facebook, İzmirli depremzedeler için 1 milyon TL'lik yardım yapacak Son Dakika! Türk gemisinde yapılan hukuksuz aramaya Bakan Akar'dan sert tepki: İrini Harekatı başlangıcından beri sakat doğmuş bir harekat Mustafa Denizli'nin açtığı davayı kaybeden kayınbiraderi hapis cezasına çarptırıldı Son Dakika! Kılıçdaroğlu'ndan hakkındaki dokunulmazlık açıklamalarına sert yanıt: Eğer kaldırmazsanız namertsiniz, vatan hainisiniz Rusya'nın korona aşısı Sputnik V'nin maliyeti 10 dolardan az olacak Sokaklarda tek başında yaşıyordu! Cansız bedeni dere kenarında bulundu Aleyna Çakır'ın ölümünün baş şüphelisi Ümitcan Uygun'dan akılalmaz sözler: Kudurun