Son Günler Filmi - Son Dakika

Son Günler Filmi

09.07.2011 07:39
Son Günler Filmi

Son Günler filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Son Günler filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Kurt Cobain'in son günlerinden esinlenerek çekilen 'Son Günler'de,sigara parasını ve ev kirasını karsılamak için müzik yapan fakat ani çıkışıyla müzik tarihinin şekillenmesine etkide bulunan ve bu ani yükselişin getirdiği şöhretin ve profesyonel olmanın getirdiği yükü kaldıramayan sorunlu müzisyen Cobain'in son saatlerinde giderek onu daha da çok içine çeken içsel kargaşa işlenmektedir. film Cobain'in hayatından kaçıp geldiği seattle daki ahşap evinin içinde ve civarında geçirdiği birkaç saati konu edinir. film, bir biyografidense bir anma olarak tanımlanmalıdır.

Yönetmen: Gus Van Sant

Senaryo: Gus Van Sant

Oyuncular: Nicole Vicius, Scott Patrick Green, Asia Argento, Lukas Haas, Michael Pitt

Filmin Türü: Drama, Biyografi,

Orijinal Adı: Last Days

Yapımcı Firma: HBO Films

Yapım Yılı: 2005

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 97 dk.

YORUMLAR
500
Son dakika haber | Şişli'de film gibi olay: Rehin alınan genç kadın servis elemanının ihbarıyla kurtarıldı Son dakika haber | Şişli'de film gibi olay: Rehin alınan genç kadın servis elemanının ihbarıyla kurtarıldı Son dakika haberleri... Köpek saldırısında yaralandı, günlerdir yaşam savaşı veriyor Son dakika haberleri... Köpek saldırısında yaralandı, günlerdir yaşam savaşı veriyor Günlerdir süren Marmaris yangınının kontrol altına alınmasında emniyet şeridi etkili oldu Günlerdir süren Marmaris yangınının kontrol altına alınmasında emniyet şeridi etkili oldu

Son Dakika Güncel Son Günler Filmi - Son Dakika


Advertisement