Son Dakika Haberleri: Beşiktaş'ta Kaleciyle İlgili Son Kararı Şenol Güneş Verecek

Beşiktaş'ta Kaleciyle İlgili Son Kararı Şenol Güneş Verecek

29 gün önce

Beşiktaşlı yöneticiler, Fabri'nin Fulham'a satılması sonrası "Kaleci konusunu Şenol Güneş'e bırakmak en doğrusu" fikrinde birleşti.

Fabri'yi bonuslar ve yetiştirme bedeliyle birlikte 7 milyon euro gibi bir rakama Fulham'a veren Beşiktaş Yönetimi, İspanyol kalecinin yerine alınacak isim konusunda son kararı Teknik Direktör Şenol Güneş'e bıraktı.

İspanyol file bekçisinin gelişinde de bu yöntemi izleyen siyah-beyazlı yöneticilerin, "Hocamız, Türkiye'nin en önemli kalecilerinden biriydi. Yine bu konuda tek yetkiyi Şenol Güneş'e bırakmak en doğrusu" dedikleri ortaya çıktı.

KUZEYDEN KALECİ İSTİYOR

Deneyimli teknik adamın ise kalecinin İskandinav ülkelerinden bakılmasını söylediği öğrenildi. Uzun boylu, hava ve yan toplarda etkili olan bir kaleci alınmasını isteyen Teknik Direktör Şenol Güneş ile yönetim, önümüzdeki günlerde yapacağı kaleci zirvesinin ardından düğmeye basacak.

Kaynak: Skorer


YORUMLAR


İran Lideri Ruhani'den Türkiye'ye Teklif: Beraber Savaş Uçağı Yapabiliriz Gürcistan, FETÖ Bünyesinde Bulunan Üniversitenin Mal Varlıklarına El Koydu

Ev Hapsinde Bulunan Rahip Brunson'un Koşu Bandı İsteğine Savcılık Onay Verdi