Son Macera Filmi - Son Dakika

Son Macera Filmi

20.12.2016 11:55
Son Macera Filmi, System.String[]

Son Macera filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Son Macera filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Oscar ödüllü Morgan Freeman, Michael Caine ve Alan Arkin yani Willie, Joe ve Al, hayatları boyunca yakın arkadaş olmuş bir üçlüdür. Zach Braff’ın yönetmenliğindeki bu komedi inde, emeklilik fonları kurumsal bir kazaya kurban gittiğinde, hayatlarında ilk defa, dürüst ve ahlaklı yaşamlarından ayrılmaya karar verirler.

Umutsuzca faturalarını ödemeye çalışan ve sevdiklerini hayalkırıklığına uğratmak istemeyen bu üçlü, tüm riski üstlenerek, paralaranı alıp kaçmak için bir bankanın kapısını çalarlar.

Yönetmen: Zach Braff, Arthur Lewis

Senaryo: Theodore Melfi, Martin Brest, Edward Cannon, Arthur Lewis

Oyuncular: Joey King, Ann-Margret, Morgan Freeman, Christopher Lloyd, Michael Caine, Alan Arkin, Matt Dillon, Siobhan Fallon Hogan, Maria Dizzia, John Ortiz, Josh Pais, Katlyn Carlson, Melanie Nicholls-King, Jeremy Bobb , Lolita Foster, Jen Ponton, Ashley Aufderheide, Doris McCarthy, Aly Tricarico, Nancy Castro, Jalina Mercado, Seth Barrish, Richie Moriarty, Lulu Picart

Filmin Türü: Komedi

Orijinal Adı: Going in Style

Yapımcı Firma: Metro-Goldwyn-Mayer (MGM)

Yapım Yılı: 2017

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Dağıtıcı Firma: Warner Bros

Vizyon Tarihi: 21.04.2017

Son Macera Filmi

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Son Macera Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! 20 yaş altı ve 65 yaş üstü olanlar cuma namazı saatlerinde yasaktan muaf olacak Yeni Merih Demiral olması beklenen Berke Önde, Vitoria'dan ayrıldı Kılıçdaroğlu'nu tehdit eden Alaattin Çakıcı'ya bir tepki de Cemil Çiçek'ten geldi: Kabul edilemez AK Parti Grup Başkanı Vekili Özlem Zengin güzel haberi verdi: Bütçe kanunundan sonra hayvan hakları kanunumuzu yapacağız Sokağa çıkma kısıtlaması ne zaman başlıyor? İşte herkesin merak ettiği sorunun yanıtı Alman polisi canlı yayını basarak doktoru tutukladı 1 Aralık'tan itibaren zorunlu olacak! Oto lastikçilerde kış lastiği mesaisi yaşanıyor Sahte çek ve senetle dolandırılan 30 besicinin ahırında, horoz ve tavuklar kaldı