Son Mektup'un Galası Çanakkale'de Yapılacak - Son Dakika

Son Mektup'un Galası Çanakkale'de Yapılacak

6 yıl önce

Yönetmenliği Özhan Eren tarafından yapılan ve Çanakkale Savaşları'nı konu alan 'Son Mektup' filminin galasının Çanakkale'de yapılmasına karar verildi.

Son Mektup'un Galası Çanakkale'de Yapılacak, System.String[]

Çanakkale Savaşları'nı konu alan 'Son Mektup' filminin galası, Çanakkale'de yapılacak. Yönetmen Özhan Eren, filmin 1 8 Mart'ta vizyona gireceğini söyledi.

EN YÜKSEK BÜTÇELİ TÜRK FİLMİ

Çanakkale Valiliği'nin de desteklediği 'Son Mektup' filminin montajı tamamlandı. Yönetmenliğini Özhan Eren'in yaptığı film, Çanakkale Savaşları sırasında yazılan bir mektubun hikayesini konu alıyor. Dört savaş uçağı ve topların dönemine uygun olarak imal edildiği filmin toplam süresi 123 dakika. Son Mektup, bugüne kadar yapılan Türk filmleri arasında bütçesi en yüksek film olma özelliği taşıyor.

FİLM DÜNYA ÇAPINDA 100 ÜLKEDE İZLENECEK

Yönetmen Özhan Eren, montajı tamamlanan filmin fragmanını Çanakkale Valisi Ahmet Çınar, Vali Yardımcısı Hüseyin Kulözü, İl Emniyet Müdürü Yılmaz Özden, İl Jandarma Komutanı Enver Aydın, 100. Yıl Koordinasyon Merkezi Genel Sekreteri Mahmut Akkuş ile beraber izledi. Filmin 18 Mart 2015 tarihinde vizyona gireceğini söyleyen Özhan Eren, filmin dünya çapında 100 ülkede gösterileceğini söyledi.

"VALİ AHMET ÇINAR'DAN KARDEŞ İLGİSİ GÖRDÜK"

Özhan Eren, Çanakkale'de galası yapılacak olan film için her türlü kolaylığın sağlandığını, Vali Ahmet Çınar'dan kardeş ilgisi gördüklerini belirtti. Filmin fragmanını çok beğendiklerini belirten Vali Ahmet Çınar, Çanakkale'de yapılacak galanın ön hazırlıklarının başlatılacağını söyledi.

Haber Yayın Tarihi: 30.11.2014 12:06 Kaynak: CİHANSon Dakika

Patron, yanında çalışan iç mimarın etek altı fotoğrafını çekti
Tecavüzcüsünü öldüren Rus kadınlar artık hapis cezası almayacak İmamoğlu, "Otur işine bak" diyen Erdoğan'a yanıt verdi: En iyisini 16 milyon bilir