Son Tetikçi Filmi - Son Dakika

Son Tetikçi Filmi

24.12.2013 04:00
Son Tetikçi Filmi, System.String[]

Son Tetikçi filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Son Tetikçi filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Joe Montegna ve Elizabeth Whitemere’in baba-kızı canlandırdığı de, bir suç imparatorluğunu yönetmenin incelikleri anlatılıyor. Racquel’in mizacı, tetikçi olan babasına çok benzemektedir. Sonunda aile işlerine dahil olmaya karar verir ancak onu birçok tehlike beklemektedir.

Yönetmen: Christopher Warre Smets

Senaryo: Christopher Warre Smets

Oyuncular: Marcus Shultz , Michael Majeski , Romano Orzari, Elizabeth Whitmere , Joe Mantegna

Filmin Türü: Suç, Gerilim

Orijinal Adı: The Last Hit Man

Yapımcı Firma: Red Duck Films

Yapım Yılı: 2008

Yapım Ülkesi: Kanada

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 90 dk.

Dağıtıcı Firma: 0

Son Tetikçi Filmi

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Son Tetikçi Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İncirlik'te görevli uzman çavuş evinde ölü bulundu AK Parti kongresinde yumruklu kavga! Polis ekipleri iki grubu zor ayırdı Berdan Mardini, çocuklarıyla verdiği poza gelen yorumlara kızdı: Bırakın bu yobazlıkları Özge Ulusoy, verdiği pozla Victoria Beckham'a meydan okudu: İşine bak kardeşim Aziz Yıldırım'ın korumasının silahından çıkan kurşunla tersane çalışanı öldü Göztepe, milli takımdan mazeret sunmadan geri dönmeyen Poko'yu takımdan gönderdi Son Dakika! Devlet Bahçeli'den Bülent Arınç'a sert tepki: Bu gafil terör propagandasını alenen yapmıştır Ünlü iş adamı şirketi için kiraladığı villayı soydu! Kapı tokmağını bile götürmüş