Soner Gökçe'den Hekimhan Belediyesi'ne ziyaret - Son Dakika

Soner Gökçe'den Hekimhan Belediyesi'ne ziyaret

18.09.2019 12:10
Soner Gökçe'den Hekimhan Belediyesi'ne ziyaret, System.String[]

31 Mart yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi CHP Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Soner Gökçe, Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ'ı makamında ziyarette bulundu.

31 Mart yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi CHP Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Soner Gökçe, Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ'ı makamında ziyarette bulundu.

Ziyarette ilk olarak konuşan Soner Gökçe, Hekimhan'da olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek "Ne zaman gelsem burada bizi yalnız bırakmayan, Sayın Belediye Başkanımız Turan Karadağ'a teşekkür ediyorum. Ben burada misafir olarak değil ev sahibi olarak hissettiğimi belirtmek isterim. Başkanımızın enerjisi ilçemizin çehresini değiştireceğine inancımız tamdır" ifadelerine yer verdi. CHP'li belediyelerin güzel hizmetlerini gölgelemek olduğunu belirten Gökçe, "Cumhuriyet Halk Partili belediye başkanları çok güzel hizmetler yapacak. Bunu bildikleri için böyle yapıyorlar. Biz bunların kuyruğuna takılıp gitmeyelim. Herkes aynaya, herkes kendisine baksın. Bizim belediye başkanlarımızın veremeyeceği hesap olmamalı. Tüm belediye başkanları halk için, şehri için çalışacak. Yandaşlarının destekçilerinin cebini dolduran, sülalesini ihya eden belediye başkanı bizden değildir" dedi.

Başkan Karadağ ise "Soner Gökçe, bu memleketin bir çocuğu, kendisini burada ağırlamaktan büyük bir şeref duyuyoruz" diye konuştu. - MALATYA

Soner Gökçe'den Hekimhan Belediyesi'ne ziyaret

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Soner Gökçe'den Hekimhan Belediyesi'ne ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara: Koronavirüs aşısı en erken 25-26 Aralık'ta yapılmaya başlanır Devler Ligi'nde tarihe geçen İrfan Can'ın kariyerindeki Alex detayı dikkat çekti Ankara'da dağlık arazide insana ait kesik baş bulundu Türkiye'nin en yaşlı kadını olan Emine Baytar, hayatını kaybetti Yunanistan diyalog çağrılarına bahane uydurdu: Türkiye'nin eylemleri ikna edici değil Kahramanmaraş'ta polisimizi şehit eden katilin cenazesi morgda kaldı Tek bir koronavirüs vakasının görülmediği Kuzey Kore'den skandal önlem: Sınırdan geçeni vuruyorlar Anne ve babanın tüfekle vurulan çocukları için feryadı yürekleri dağladı