Soner Sarıkabadayı, Hepsi Grubu'na Kız Şarkısı Yazmış - Son Dakika

Soner Sarıkabadayı, Hepsi Grubu'na Kız Şarkısı Yazmış

27.10.2015 12:49
Soner Sarıkabadayı, Hepsi Grubu'na Kız Şarkısı Yazmış, System.String[]

Bebek'te görüntülenen Hepsi grubundan Cemre Kemer, "Bize göre kız şarkısı yazan yok ama çok şükür Soner Sarıkabadayı bu işe el attı." dedi.

Hepsi Grubu'ndan Cemre Kemer, Bebek'teydi. Uzun zamandır albüm yapmayan Hepsi Grubu'ndan Cemre "Bize göre kız şarkısı yazan yok ama çok şükür Soner Kabadayı bu işe el attı. Ondan güzel bir şarkı aldık ve stüdyoya girdik." diye konuştu.

 <a class='keyword-sd' href='/soner-sarikabadayi/' title='Soner Sarıkabadayı'>Soner Sarıkabadayı</a>, Hepsi Grubu'na Kız Şarkısı Yazmış

"KAFAMDA EVLİLİK YOK"

Kemer, birkaç yıldır birlikte olduğu sevgilisi Emir Medina'yla ne zaman evleneceği sorusuna ise "Şimdilik kafamda evlilik yok. Yaşım daha genç. Önce şu albümü ve yapmam gerekenleri yapalım sonra evlenebilirim." cevabını verdi.

Soner Sarıkabadayı, Hepsi Grubu'na Kız Şarkısı Yazmış
Soner Sarıkabadayı, Hepsi Grubu'na Kız Şarkısı Yazmış

Son Dakika Magazin Soner Sarıkabadayı, Hepsi Grubu'na Kız Şarkısı Yazmış - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray için bomba transfer iddiası! Aslan, Buffon operasyonuna başlıyor Galatasaray için bomba transfer iddiası! Aslan, Buffon operasyonuna başlıyor Son Dakika: Pendik'te metro inşaatında büyük patlama! Yaralılar var Son Dakika: Pendik'te metro inşaatında büyük patlama! Yaralılar var ABD'den BM Güvenlik Konseyi'nin Kudüs açıklamasına engel ABD'den BM Güvenlik Konseyi'nin Kudüs açıklamasına engel İngiliz şarkıcı Dua Lipa'dan Filistinlilere destek paylaşımı İngiliz şarkıcı Dua Lipa'dan Filistinlilere destek paylaşımı Dünyanın en büyük ikinci canlı türüydü! Savaş gemisinin gövdesinden 2 ölü fin balinası çıkarıldı Dünyanın en büyük ikinci canlı türüydü! Savaş gemisinin gövdesinden 2 ölü fin balinası çıkarıldı İddaa, şampiyonluk oranlarını güncelledi! Fenerbahçe'ye verilen oran hayrete düşürdü İddaa, şampiyonluk oranlarını güncelledi! Fenerbahçe'ye verilen oran hayrete düşürdü Meselenin aslı ortaya çıktı! Filistinliler topraklarını Yahudilere sattı mı? Meselenin aslı ortaya çıktı! Filistinliler topraklarını Yahudilere sattı mı? Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, bayram namazının camilerde kılınacağını açıkladı Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, bayram namazının camilerde kılınacağını açıkladı
Advertisement