Son Dakika Haberleri: Soner Sarıkabadayı "Uludağ'ı Yakacak!"

Soner Sarıkabadayı "Uludağ'ı Yakacak!"

4 yıl önce

Türkiye'deki en iyi üniversite festivali olan "Uludağ Winterfest" yoğun talep üzerine bu sezon Soner Sarıkabadayı'yı ağırlayacak.

Soner Sarıkabadayı

Yıllardır müziğiyle müzik listelerinde bir numara olan, gençler tarafından en çok talep gören sanatçılardan biri olan  Soner Sarıkabadayı, kendisine  Twitter'dan  Uludağ'da soğuk var diyenlere yanıtı gecikmedi.

"Winterfest yanacak ne soğuğu!" diyerek esprili bir tweet atan Sarıkabadayı ile her yıl ülkenin dört bir yanından binlerce üniversite öğrencisinin akın ettiği  Uludağ Winterfest'te bu sene deyim yerindeyse yer yerinden oynayacak!

29 Ocak Çarşamba akşamı Grand Yazıcı Otel'de sahne alacak Sarıkabadayı, dillerden düşmeyen, müzik sektörüne damgasını vuran şarkıları ile unutulmayacak bir performans sergileyecek.
Ardından sahneyi  Ozan Doğulu'ya bırakacak ve eğlence binlerce gençle birlikte sabahların ilk ışıklarına kadar sürecek.

Kış aylarının en eğlenceli festivaline katılmak ve  Soner Sarıkabadayı ile eğlenceye doymak isteyenler, bilet ve rezervasyon için winterfest.com.tr adresini ziyaret edebilir.

Tarih : 29 Ocak 2014 / Çarşamba
Yer : Grand Yazıcı Otel /  Uludağ
Kapı Açılışı: 23.30


Jelena Yenge, Derin Yırtmaçlı Kıyafetiyle Frikik Vermekten Kurtulamadı Ünlü Şarkıcı Serkan Kaya, Flört Etmek İçin Attığı Mesaja Aldığı Cevapla Rezil Oldu
NATO Genel Sekreteri: Türkiye, Hava Savunma Sistemleri İçin İki Ülkeyle Daha Görüşüyor!