Sönmez Güreşçileri Kabul Etti - Son Dakika

Sönmez Güreşçileri Kabul Etti

12.01.2012 15:40
Sönmez Güreşçileri Kabul Etti, System.String[]

Kozan Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez, katıldıkları turnuvada şampiyon olan güreşçileri kabul etti.

Kozan Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez, katıldıkları turnuvada şampiyon olan güreşçileri kabul etti.

Sönmez, 10 Ocak'ta Adana'da düzenlenen Yıldızlar Serbest Güreş İl Şampiyonasında takım halinde birinci olan Yunus Emre İlköğretim Okulu güreş takımını makamında kabul etti.

Okul yöneticileri, takım antrenörü ve sporcuları başarılarından dolayı kutlayan Sönmez, gençleri bir çok olumsuz davranış ve alışkanlıklardan uzak tutan, sağlıklı yaşamın önemli bir unsuru olan spora destek vermeye devam edeceklerini belirtti.

Sönmez ve sporcular daha sonra şampiyonada kazanılan birincilik kupasıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ziyarete Milli Eğitim Şube Müdürü Olkan Dağlı, Okul Müdürü Reşit Cömert, Müdür Yardımcısı Turan Özer, Beden Eğitimi öğretmeni Kürşat Arslan ve güreş antrenörü Yahya Göbelek ile sporcular Batuhan Kaya, Batuhan Çaldır, Burak Saygılı, Sefa Aygün, Alkan Demirdüzen, Armağan Ölmez, Okan Metin ve Hüseyin Özkan katıldı.

- ADANA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sönmez Güreşçileri Kabul Etti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İzmir Tabip Odası Genel Sekreteri'nin eşi ve 2 çocuğu, depremde enkaz altında kalarak yaşamını yitirdi Son Dakika: Trabzonspor, evinde Kasımpaşa'ya 4-3 mağlup oldu Pakdemirli'nin enkaz altında konuştuğu Buse ile ilgili güzel haberi Bakan Gül verdi: Şu anda kızımız çıkartılıyor İzmir Bayraklı'daki kurtarma çalışmalarından bir iyi, iki kötü haber Arkadaşlarıyla vedalaştıktan sonra yola çıkan motosiklet sürücüsü, kazada hayatını kaybetti Tekerlekli sandalyedeki vatandaş, deniz yükseldiği sırada boğularak hayatını kaybetti Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 12'ye, yaralı sayısı 607'ye yükseldi Prof. Dr. Ziyadin Çakır, İzmir'deki tsunaminin nedenini anlatıp uyardı: Bütün Körfez tehlike altında