Sonsuz Sanat "46 – Art Edition"da! - Son Dakika

Sonsuz Sanat "46 – Art Edition"da!

20.01.2012 13:40
Sonsuz Sanat

46; sanat temalı Ocak – Şubat sayısı "Art Edition"la dünya sanat tarihine tutkulu bir yolculuğa çıktı!

Fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut'un hayat verdiği, okuyucunun, fotoğrafın karanlık soluğunu ensesinde hissetmesini sağlayan fotoğraf kültür dergisi 46; sanat temalı Ocak – Şubat sayısı "Art Edition"la dünya sanat tarihine tutkulu bir yolculuğa çıktı! Bukowski, Freud, Warhol, Picasso, Van Gogh, Nietzsche, Dali gibi dünya sanat tarihinin en önemli figürlerinin; Nur Fettahoğlu, Selma Ergeç, Hakan Gerçek gibi isimlerle hayat bulduğu "46 – Art Edition", 20 Ocak'ta raflarda!

Dünyanın kültür mirasına ve insanlığa unutulmaz eserler veren sanatçıları bir araya getiren "46 – Art Edition"da; Charles Bukowski, Edgar Allan Poe, Friedrich Nietzsche, Sigmund Freud, Andy Warhol, Picasso, Vincent Van Gogh, Salvador Dali, Caravaggio, Edvard Munch, William Blake, Slavoj Zizek, Jan Saudek, Misha Gordin, Diane Arbus, Ansel Kiefer, Damien Hirst, Hieronymus Bosch, Marquis De Sade gibi düşünürler, yazarlar, ressamlar ve fenomen olmuş ikonlar okuyucuyla buluşuyor.

46'nın yeni sayısında; Hakan Gerçek Van Gogh'a, Güray Kip Charles Bukowski'ye, Timur Acar Edgar Alan Poe'ya, Levent Can, Mehmet Turgut, Ali Deniz Uslu ve Mesut Süre Caravaggio'nun "Saint Thomas" tablosuna, Alper Kul Edward Münc'ün "Scream" tablosuna, Nur Fettahoğlu Da Vinci'nin "Lady With an Ermine" tablosuna, Selma Ergeç ise Shakespeare'nin "Ophelia"sına hayat verdi.

Ayrıca, dünya müziğinin öncülerinden Anathema, Buena Vista Social Club, Datarock, Dredg, Iced Earth, Rox, Steve Lukather ve The Cults da, 46'ya konuk oldu.

Daha önceki sürprizlerinden aldığı güçle yoluna devam eden 46'nın, okuyucuları düşsel bir yolculuğa çıkartacak heyecanlı sayısı "46 – Art Edition"; 20 Ocak'ta İstanbul'da, 23 Ocak'ta Anadolu'da raflarda!

Sonsuz Sanat 46 – Art Edition da!

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Sonsuz Sanat '46 – Art Edition'da! - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

AK Parti ile MHP seçim çevresi en fazla 12 milletvekilinden oluştuğu yeni bir sistem konusunda da anlaşmaya vardı. 08:51 AK Parti ile MHP seçim çevresi en fazla 12 milletvekilinden oluştuğu yeni bir sistem konusunda da anlaşmaya vardı. Babasının silahla yaraladığı kişiyi, 42 gün sonra bıçakladı 08:37 Babasının silahla yaraladığı kişiyi, 42 gün sonra bıçakladı Camdaki Kız 08:25 Camdaki Kız "Hayri" yeni bölüm fragmanında görüldü
Validebağ Korusu'na iş makineleri girdi, gönüllülerle görevliler arasında arbede yaşandı 08:21 Validebağ Korusu'na iş makineleri girdi, gönüllülerle görevliler arasında arbede yaşandı Bakan Muş'tan sıfır otomobillerde 07:16 Bakan Muş'tan sıfır otomobillerde "stokçuluk" iddialarına cevap: Fırsatçılık yapanlara asla müsaade etmeyeceğiz Rıdvan Dilmen'den yüksek maaş iddialarıyla ilgili yeni açıklama: TRT bana aylık 60 bin lira teklif etti, kabul etmedim 00:37 Rıdvan Dilmen'den yüksek maaş iddialarıyla ilgili yeni açıklama: TRT bana aylık 60 bin lira teklif etti, kabul etmedim
Yeni doğum yapan Ayşecan Tatari 22:46 Yeni doğum yapan Ayşecan Tatari "Bakımsızsın" yorumlarına isyan etti: Yapmayın bunu Deniz Akkaya'nın Selin Ciğerci hakkındaki hırsızlık iddiası ağızları açık bıraktı 21:22 Deniz Akkaya'nın Selin Ciğerci hakkındaki hırsızlık iddiası ağızları açık bıraktı
Advertisement