Sony'den 1 Nisan "Bombası!" - Son Dakika

Sony'den 1 Nisan "Bombası!"

01.04.2015 14:27
Sony'den 1 Nisan

Sony'nin PS4 için geliştirdiğini iddia ettiği bu cihaz; 1 Nisan şakalarına yeni bir boyut daha kattı.

Teknoloji firmaları, birbirinden kapsamlı 1 Nisan şakalarını ortaya çıkarmak için adeta yarışıyorlar. Sony'nin giyilebilir teknoloji bölümünden gelen 1 Nisan şakası ise oyun deneyiminizi kelimenin tam anlamıyla derinleştirecek.

PlayStation Flow, su altı sahnelerine sahip belirli oyunlarda, örneğin The Last of Us: Remastered'da sizi odanızdan alıp, bir yüzme havuzuna taşıyor. Remote Play, Share Play ve Project Morpheus gibi Sony'nin başarılı teknolojilerinin üzerine inşa edilen Flow'un sensörleri, kullanıcı tarafından giyiliyor. Kol ve bacaklardaki sensörler sayesinde her hareket, PlayStation 4'e iletiliyor. PS4 ise görüntüleri akış olarak PlayStation Flow gözlüklerine ulaştırıyor.

Sony, oyundan çıktıktan sonra ıslak kalmamanız için de bir çare düşünmüş. Yakında çıkacak olan "PlayStation Flow Body Drier" ile havuzdan çıktıktan sonra sadece birkaç saniyede kupkuru olabiliyorsunuz.

Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji Sony'den 1 Nisan 'Bombası!' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan, kriz iddiasının ardından Putin ile görüştü: Karabağ'daki Ortak Merkez hemen faaliyete geçsin Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan Kelbecer'e girdi Muharrem İnce, sesi titreyerek açıkladı: 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde keşke CHP'ye güvenmeseydim G.O.R.A'daki efsane repliğiyle hafızalara kazınan oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti Yüz binlerce kişi izledi! Düğünde geline yanlışlıkla tekme atan damat TikTok'da viral oldu Hakan Altun ile Gonca Vuslateri, yeni aşka yelken açtı ABD'de çölde keşfedilen gizemli metal blok paniğe neden oldu Kanuni Sultan Süleyman döneminde yaptırılan tespih otomobil fiyatına satıldı