Sony'nin Project Morpheus'undan Haberler Var - Son Dakika

Sony'nin Project Morpheus'undan Haberler Var

18.01.2015 13:44
Sony'nin Project Morpheus'undan Haberler Var, System.String[]

Sanal gerçeklikte dikkat edilmesi gereken bir konu da ses.

Mahmut Saral - -

Sony'nin geçtiğimiz sene gerçekleştirilen Game Developers Conference (GDC) etkinliğinde görücüye çıkardığı sanal gerçeklik headset'i Project Morpheus için bir süredir ses çıkmıyordu, ancak önümüzdeki günlerde GDC 2015 düzenlenecek ve bu etkinlikte Sony'nin Project Morpheus'a dair yeni açıklamalar yapması muhtemel.


Oculus VR'ın Oculus Rift ile PC ve konsolları, Samsung'un da Gear VR ile kendi mobil platformlarını hedef seçtiği günlerde Sony de kendi sanal gerçeklik sistemiyle PlayStation 4'te oyun ve sinema deneyimini artırma peşinde.


Bu bağlamda da Sony'den Kıdemli Ses Programcısı Nicholas Ward-Foxton'ın GDC 2015'te "çevresel sesler, bunların Virtual Reality - sanal gerçeklik sistemleri için işlenmesi ve sonuç olarak da işitsel faktörlerin sanal gerçekliğe nasıl katkı sağlayabileceğini" anlatmak için bir sunum yapacak.


GDC 2015, 2-6 Mart 2015 tarihleri arasında San Francisco'da gerçekleştirilecek. Yeni bilgiler geldikçe haberdar edeceğiz.


Project Morpheus hakkında detaylar için tıklayın.Mahmut Saral - Teknokulis : http://www.teknokulis.com
Sony'nin Project Morpheus'undan Haberler Var
Sony'nin Project Morpheus'undan Haberler Var

Kaynak: Teknokulis

Son Dakika Teknoloji Sony'nin Project Morpheus'undan Haberler Var - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İş insanından şoke eden iddialar: 2 aracımı alıp geri vermedi, müstehcen sitelerde telefon numaramı paylaştı Cani koca, boşanmak isteyen Ukraynalı eşi Anna Butim'in yüzünü falçatayla parçaladı İki kız kardeş, kendilerinden telefon numarası isteyen şahsı evire çevire dövdü Sağlık Bakanlığı yetkilisi: 15 Mart'ta 27 milyon kişiyi aşılamamız halinde kısıtlamaların büyük bölümünü kaldırmayı planlıyoruz 5 yaşındaki çocuğun önce ayakkabılarını çıkardı, ardından çuvala koyarak kaçırmaya çalıştı Milyonlarca emekliye müjdeli haber: Maaşlarla birlikte ek ödemelere de zam yapıldı Aşı olmayacakları vatan hainliğiyle suçlayan Prof. Dr. Sönmez şimdi de köpek benzetmesiyle tepkilerin odağında Almanya'da Pfizer aşısı olan 10 kişi hayatını kaybetti