Sony'nin Project Morpheus'undan Haberler Var - Son Dakika

Sony'nin Project Morpheus'undan Haberler Var

18.01.2015 13:44
Sony'nin Project Morpheus'undan Haberler Var, System.String[]

Sanal gerçeklikte dikkat edilmesi gereken bir konu da ses.

Mahmut Saral - -

Sony'nin geçtiğimiz sene gerçekleştirilen Game Developers Conference (GDC) etkinliğinde görücüye çıkardığı sanal gerçeklik headset'i Project Morpheus için bir süredir ses çıkmıyordu, ancak önümüzdeki günlerde GDC 2015 düzenlenecek ve bu etkinlikte Sony'nin Project Morpheus'a dair yeni açıklamalar yapması muhtemel.


Oculus VR'ın Oculus Rift ile PC ve konsolları, Samsung'un da Gear VR ile kendi mobil platformlarını hedef seçtiği günlerde Sony de kendi sanal gerçeklik sistemiyle PlayStation 4'te oyun ve sinema deneyimini artırma peşinde.


Bu bağlamda da Sony'den Kıdemli Ses Programcısı Nicholas Ward-Foxton'ın GDC 2015'te "çevresel sesler, bunların Virtual Reality - sanal gerçeklik sistemleri için işlenmesi ve sonuç olarak da işitsel faktörlerin sanal gerçekliğe nasıl katkı sağlayabileceğini" anlatmak için bir sunum yapacak.


GDC 2015, 2-6 Mart 2015 tarihleri arasında San Francisco'da gerçekleştirilecek. Yeni bilgiler geldikçe haberdar edeceğiz.


Project Morpheus hakkında detaylar için tıklayın.Mahmut Saral - Teknokulis : http://www.teknokulis.com
Sony'nin Project Morpheus'undan Haberler Var
Sony'nin Project Morpheus'undan Haberler Var

Kaynak: Teknokulis

Son Dakika Teknoloji Sony'nin Project Morpheus'undan Haberler Var - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İstiklal Caddesi'ne 7 bin kişi sınırlaması bugün başlıyor! 3 metrekareye bir kişi düşecek İsrailli ırkçı fanatikler kulüp hisselerini Birleşik Arap Emirlikleri alınca çıldırdı: İslam'a hakaret ettiler Fatih Altaylı'dan öğrencilerin KYK ve GSS borçlarına Suriyeli tepkisi: Böyle bir dertleri yok Ayakta bile duramayan kadının görüntülerine Valilikten açıklama: Hiçbir zaman uyuşturucu kullanmamış Son Dakika: Koronavirüs aşısında kimler öncelikli olacak? Bilim Kurulu, aşılamada 4 aşamayı belirledi Canlı yayında şoke eden itiraf! Evli ve 5 çocuk babası şahıs, 18 yaşındaki kızı alıkoydu Çin'de mezbahada 'sosis' yapılmak için bekleyen 40 köpek bulundu Oyuncu Melis Birkan'ın yeni mesleği şaşırttı! Hobisi işi oldu