Sony'nin Yeni Projesi: Altın Xperia - Son Dakika

Sony'nin Yeni Projesi: Altın Xperia

26.11.2012 08:30
Sony'nin Yeni Projesi: Altın Xperia, System.String[]

Akıllı telefon pazarının iddialı oyuncularından biri olan Sony bu kez ilginç bir projeyle karşımıza çıktı.

Akıllı telefon pazarının iddialı oyuncularından biri olan Sony bu kez ilginç bir projeyle karşımıza çıktı.

2012 yılında akıllı telefonlarına kendi markasını veren Sony, birçok yeni modeli piyasaya sürerek dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Kullanıcıları Sony'ye çeken detaylar HD ekranları, yayınladığı yazılım güncellemeleri ve çekici tasarımları oluyor. Fakat firmanın son projesi konuya farklı bir açıdan yaklaşıyor.

Yeni ve farklı bir proje hayata geçirmek isteyen Sony'nin akıllı telefon ekibi, altın kaplama bir telefon üretmeye karar vermiş. Bunun için seçilen model ise Xperia P olmuş. Ekran dışında kalan gövdenin tüm bölümleri 24 ayar altın ile kaplanan Xperia P'nin yazılım arayüzü de gövdesiyle uyumlu renklerle düzenlenmiş.

Teknik özelliklere baktığımızda ise değişen bir şey olmadığını görüyoruz: çift çekirdekli 1GHz işlemci, 4 inç ekran, Android 4.0 işletim sistemi.

Sony, bu özel Xperia P'lerden sadece 15 adet üreteceğini açıkladı. Fiyat konusunda ise henüz bilgi bulunmuyor. Firma konuyla ilgili detayları Facebook sayfasından açıklayacağını duyurdu.

Sony'nin Yeni Projesi: Altın Xperia
Sony'nin Yeni Projesi: Altın Xperia
Sony'nin Yeni Projesi: Altın Xperia

- Kaynak: Scroll.com.tr

Son Dakika Teknoloji Sony'nin Yeni Projesi: Altın Xperia - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Karadeniz'de keşfedilen doğal gazın değeri 80 milyar dolar Rekortmen dalgıç, 23 metre derinlikte boyu büyüklüğünde akya avladı Son Dakika! Erdoğan'dan kendisiyle ilgili skandal paylaşım yapan Hollandalı siyasetçiye tepki: Milletvekili müsveddesi, haddini bil Camiye gitmek için yolun karşısına geçmeye çalışan yaşlı adam, canından oldu İzmir'de koronavirüs vaka sayısı son 10 günde ikiye katlandı Daha büyük bir acı yok! Otomobilin arkasında duran oğlunu fark etmeyerek 25 metre sürükledi Genç adama mesajlı taciz: Yemeği getiren kuryeden gelen "Gey misin?" sorusuyla neye uğradığını şaşırdı Gözü gibi büyüttüğü iki evladından biri mezara diğeri hapse girdi! Melek'in annesinin ağıtları köyü inletti