Sophia Iraquei Houssaini 'La Vie En Rose ' - Son Dakika

Sophia Iraquei Houssaini 'La Vie En Rose '

26.07.2016 22:32

Sophia Iraquei Houssaini, katıldığı Rising Star Türkiye ses yarışmasında "La vie En Rose' isimli parçayı seslendirdi ve %70 oy barajını geçemeyerek Rising Star Türkiye'ye veda etti.

Sophia Iraquei Houssaini, katıldığı Rising Star Türkiye ses yarışmasında "La vie En Rose' isimli parçayı seslendirdi ve %70 oy barajını geçemeyerek Rising Star Türkiye'ye veda etti.

YORUMLAR
500
Türkiye, Akdeniz Oyunları'nda madalya sıralamasındaki liderliğini İtalya'ya kaptırdı Türkiye, Akdeniz Oyunları'nda madalya sıralamasındaki liderliğini İtalya'ya kaptırdı Otomobil ve hafif ticari araç satışları yüzde 9,3 geriledi Otomobil ve hafif ticari araç satışları yüzde 9,3 geriledi Londra'daki bal yarışmasından altın madalyayla döndüler Londra'daki bal yarışmasından altın madalyayla döndüler
Kaynak: Acunn.com

Son Dakika Komik - İlginç Sophia Iraquei Houssaini 'La Vie En Rose ' - Son Dakika

Bu haber Acunn.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Acunn.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Acunn.com kurumudur.

Advertisement