Sorgun'da Göletlerde Su Seviyesi Yükseliyor - Son Dakika

Sorgun'da Göletlerde Su Seviyesi Yükseliyor

17.01.2019 15:53
Sorgun'da Göletlerde Su Seviyesi Yükseliyor, System.String[]

Yozgat'ın Sorgun ilçesinde son günlerdeki yağışlarla göletlerde su seviyesi yükselmeye başladı.

Yozgat'ın Sorgun ilçesinde son günlerdeki yağışlarla göletlerde su seviyesi yükselmeye başladı.

Sorgun İlçe Özel İdare Müdürü Ahmet Özdemir, yaklaşık 10 gündür devam eden kar ve yağmurun çiftçinin yüzünü güldürdüğünü, kurumaya yüz tutmuş göletlerde su seviyesini yavaş yavaş yükseltmeye başladığını belirtti.

Özdemir, "Müdürlüğümüzün denetiminde olan göletlerde zaman zaman ölçümler yapıyoruz. Son yağışlar çiftçimizin yüzünü güldürürken, bizleri de biraz olsun rahatlattı. Özellikle yüksek kesimlerde kar kalınlığı 30-40 santimetreye ulaşmış durumda. Bu karın erimesiyle birlikte göletlerde su seviyesinin daha da artırmasını bekliyoruz." dedi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Sorgun'da Göletlerde Su Seviyesi Yükseliyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de salgının bilançosu son iki haftada ağırlaştı: Dakikada ortalama iki kişi hayatını kaybediyor CHP Ümraniye Gençlik Kolları eski başkanının tacizine uğradığını iddia eden kadın: Askerden sonra kimseyle sevişmediğini söyledi Katar'a banka, borsa, fabrikanın ardından at spermi de sattık Wesley Sneijder'in Yolanthe Cabau'yu aldattığı görüntüler ortaya çıktı Koronavirüs tedbirleri kapsamında yarından itibaren İstiklal Caddesi'ne yalnızca 7 bin kişi giriş yapabilecek Kendisini öldürmesi için kiralayan kadına aşık olmuştu! Cinayetin bedelini müebbet yatarak ödeyecek Son Dakika! Bilim Kurulu, Bakan Koca başkanlığında "Aşı" gündemiyle toplanıyor MasterChef'ten elenen Ayyüce Kamit, Emir Elidemir ile çıkan aşk haberlerine açıklık getirdi