Sorunların Çözümü İçin Çalışma Yapıyoruz" - Son Dakika

Sorunların Çözümü İçin Çalışma Yapıyoruz"

10.12.2018 18:30
Sorunların Çözümü İçin Çalışma Yapıyoruz

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Mustafa Demir, "Samsun'un sorunlarının çözümü için çalışma yapıyoruz projelerimiz hazır." dedi.

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Mustafa Demir, "Samsun'un sorunlarının çözümü için çalışma yapıyoruz projelerimiz hazır." dedi.

Demir, Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz, Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver, Samsun Barosu Başkanı Kerami Gürbüz, Ondokuz Mayıs Ünivesitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç ve Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın'a ziyaretlerde bulundu.

Ziyaretlerinde yaptığı konuşmada, Samsun'u her alanda daha iyi seviyeye getirmek için çalışacaklarını dile getiren Demir, hizmet etmek için yola çıktıklarını kaydetti.

Demir, Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz'u ziyaretinde, adliye binasının fiziki olarak ihtiyaca karşılık veremediğini belirterek, "Bu konudaki ihtiyaçları gidermek adına ön çalışmalarımız zaten hazır. Samsunlu hemşehrilerimizin teveccühleriyle göreve geldiğim andan itibaren adliye binasının fiziki şartlarındaki ihtiyaçları gidermek için projelerimizi hayata geçireceğiz." dedi.

Rektörlerle yaptığı görüşmede de üniversitelerin kentle bütünleşmesi gerektiğini belirten Demir, şunları ifade etti:

"Üniversiteler bir şehrin gelişiminde çok önemli paya sahiptir. Samsun şehri ve üniversitelerimizin uyumunu daha iyi noktaya nasıl getirebiliriz konusunda görüş alışverişinde bulunduk. Bizler bu konuda elimizden gelen çabayı ortaya koyacağız. Başta rektörlerimiz olmak üzere akademik personele büyük görev düşüyor. Samsun için ikinci üniversite büyük bir şans. Samsun'un sorunlarının çözümü için çalışma yapıyoruz projelerimiz hazır. "

Demir'e ziyaretlerinde AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Baskan Yardımcısı Oğuzhan Serinkaya ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Seyithan Ekin eşlik etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Sorunların Çözümü İçin Çalışma Yapıyoruz' - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

11:59 "Şeytan çıkaracağım" diyerek 13 yaşındaki öğrencisine cinsel istismarda bulunan öğretmene 16 yıl hapis Instagram'da yenilik! Link verme özelliği herkese açılıyor 11:18 Instagram'da yenilik! Link verme özelliği herkese açılıyor Van Gölü'nde yüzen canlıyı canavar sanan vatandaşlar hayal kırıklığına uğradı 11:14 Van Gölü'nde yüzen canlıyı canavar sanan vatandaşlar hayal kırıklığına uğradı
Hande Erçel, Amerika'daki pozlarıyla beğeni yağmuruna tutuldu 11:12 Hande Erçel, Amerika'daki pozlarıyla beğeni yağmuruna tutuldu 5 büyük market fahiş fiyat artışlarını beraber organize etmişler 10:34 5 büyük market fahiş fiyat artışlarını beraber organize etmişler Beren Saat ön dişlerini yaptırdı, takipçileri ikiye bölündü 10:15 Beren Saat ön dişlerini yaptırdı, takipçileri ikiye bölündü
Zam öncesi akaryakıt almak isteyen vatandaşlar fırsatçılarla karşılaştı 09:54 Zam öncesi akaryakıt almak isteyen vatandaşlar fırsatçılarla karşılaştı Mustafa Sarıgül'den açıklama: Biden'dan para alan muhalefet partisini ifşa edeceğim 09:20 Mustafa Sarıgül'den açıklama: Biden'dan para alan muhalefet partisini ifşa edeceğim
Advertisement