Sosyal Market Projesi' Sürüyor - Son Dakika

Sosyal Market Projesi' Sürüyor

05.04.2014 14:53
Sosyal Market Projesi' Sürüyor, System.String[]

Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde hayata geçirilen 'Sosyal Market Projesi' devam ediyor.

Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde hayata geçirilen 'Sosyal Market Projesi' devam ediyor.

İkinci el kullanılabilir ürünlerin toplanarak ihtiyaç sahibi vatandaşların faydalandırıldığı sosyal marketin, kısa bir süre önce kurulmasına rağmen yüzlerce vatandaşa yardım ettiği öğrenildi. Toplanan yardımların ise sosyal market aracılığı ile toplum vicdanını incitmeden ve bireylerin onurunu rencide etmeden gizli ve en kısa sürede ihtiyaç sahibine ulaştırıldığı kaydedildi.

Projenin gönüllülük esasıyla ayakta durduğunu vurgulayan Muratlı Kaymakamı Mahmut Hersanlıoğlu, "Proje, sosyal barışı sağladığı gibi israfın da önlenmesi, yoksulluğun azaltılması, toplumsal dayanışma ve hoşgörünün tesisi ile ülke kaynaklarının verimli kullanılması gibi bir çok fayda sağlıyor. Sosyal Market'in faaliyete geçtiği tarihten itibaren, 33 hayırsever vatandaş ve firma tarafından 4 bin 388 parça ikinci el kullanılabilir giyim eşyası 729 ihtiyaç sahibi ailemize ulaştırılmıştır" diye konuştu.

Çevrede bulunan ve projeye destek olabilecek kişilerin konu hakkında bilgilendirilmesini isteyen Kaymakam Hersanlıoğlu, yardımseverleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü'ne davet etti. - TEKİRDAĞ

Sosyal Market Projesi' Sürüyor
Sosyal Market Projesi' Sürüyor
Sosyal Market Projesi' Sürüyor

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Sosyal Market Projesi' Sürüyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Gençlerin telefon kullanımına yönelik dikkat çeken araştırma: Yemeyip içmeyip telefon alıyorlar HDP'li Hasip Kaplan'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a küstah tehdit: Ona muhteşem bir jübile düşünüyoruz "Bir şekilde göreve döneceğim" diyen Trump hızlı başladı: Cumhuriyetçi Parti içindeki muhalifleri korku bastı 17 yaşındaki genç kız otelin 8. katından düşerek can verdi Fransa Bilim Konseyi Başkanı Delfraissy: Son 3 haftadır mutasyonlar oyunun kurallarını tamamen değiştirdi Cemal Hünal'ın ardından Survivor'da bir diskalifiye şoku daha! Ünlülerden bir yarışmacı daha adaya veda etti Brezilya takımı Palmas başkanı ve 4 futbolcuyu taşıyan uçak düştü! Kurtulan olmadı Meksika'nın ABD sınırındaki Tamaulipas eyaletinde yanmış 19 cansız beden bulundu