Son Dakika Haberleri: Sosyal Medya Fenomeni Amanda Cerny, Türk Bayraklı Paylaşımıyla Hayranlarından Tam Not Aldı

Sosyal Medya Fenomeni Amanda Cerny, Türk Bayraklı Paylaşımıyla Hayranlarından Tam Not Aldı

2 ay önce

Reklam yüzü olduğu bir markanın davetiyle Türkiye'ye gelen sosyal medya fenomeni ve model Amanda Cerny, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Türk takipçilerinin bir kez daha beğenisi kazandı.

Türk bir sosyal medya kullanıcısı ile girdiği diyalogdan dolayı tanınan ve ülkemizde 'Amanda Yenge' olarak ünlenen sosyal medya fenomeni Amanda Cerny, geçtiğimiz Ekim ayında reklam yüzü olduğu markanın davetiyle Türkiye'ye geldi. Türkiye'ye olan hayranlığı her fırsatta belli eden Cerny, Instagram hesabından Türk bayraklı paylaşımıyla gönüllerde taht kurdu.

TÜRK BAYRAKLI PAYLAŞIMIYLA GÖNÜLLERİ FETHETTİ

Amanda Cerny, Instagram hesabının hikaye kısmından yaptığı paylaşımda ekim ayında yaptığı Türkiye ziyaretine dair çıkan haberlerin olduğu gazeteleri gösterdi. Videonun sağ köşesinde Türk bayrağı dikkat çekerken fonda çalan Tarkan şarkısı da Cerny'nin Türkiye'ye olan hayranlığını bir kez daha gösterdi.


YORUMLAR


"Ya Borcunu Ver Ya Karını" Diyen Amcasını Öldürüp Üzerine Kamyonla Toprak Döktürdü Araç Muayenelerinde Egzoz Emisyon Ölçümü Olmaması, Artık Ağır Kusur Sayılmayacak

Kadın İzleyicinin, 80 Yaşındaki Kocasıyla İlgili İtirafı Sunucuyu Şaşkına Çevirdi