Son Dakika Haberleri: Erkek Çocukları Para Karşılığı Öpüştüren Sosyal Medya Fenomeni Gözaltına Alındı

Erkek Çocukları Para Karşılığı Öpüştüren Sosyal Medya Fenomeni Gözaltına Alındı

30 gün önce

İzmir'de para karşılığında erkek çocukları öpüştürüp bu görüntüleri de sosyal medya hesabından paylaşan sosyal medya fenomeni 'Gaga Bulut' lakaplı Bulut Altuğ, gözaltını alındı.

İzmir'de para karşılığında erkek çocukları öpüştürüp bu görüntüleri de sosyal medya hesabından paylaşan sosyal medya fenomeni 'Gaga Bulut' lakaplı Bulut Altuğ müstehcenlik suçu işlediği gerekçesiyle gözaltını alındı.

ÇOCUKLARI ÖPÜŞTÜRDEKTEN SONRA SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

İzmir'de, sosyal medya fenomeni olarak bilinen 'Gaga Bulut' lakaplı Bulut Altuğ, özellikle Kordon Boyu'ndaki çimlerde oturan erkek çocuklarına para verip birbirleriyle öpüştürdükten sonra bu anların görüntülerini de sosyal medya hesabından paylaştı.

KULLANICILAR TEPKİ GÖSTERDİ

Paylaşılan bu görüntüleri izleyen çok sayıda sosyal medya kullanıcısı da paylaşımlarda bulunarak duruma tepki gösterdiği.

GÖZALTINA ALINDI

Bunun üzerine İzmir Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Müstehcenlik suçu işlediği gerekçesiyle gözaltına alınan Bulut Altuğ'u ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.
Balık Halinde Boy Denetimine Uymayan 22 Ton Balığa El Konuldu Son Dakika! MEB, Öğrenci Andı Dilekçelerini Yazan Hukukçuları Görevden Aldı

Andımız Tartışmasında Bahçeli'nin İşaret Ettiği İsimler Görevden Alındı