Son Dakika Haberleri: Sosyal Medya Fenomeni Merve Taşkın'dan İlginç İtiraf: Bakireyim

Sosyal Medya Fenomeni Merve Taşkın'dan İlginç İtiraf: Bakireyim

1 ay önce İlandır

Kaleci Loris Karius'un kendisine mesaj atmasıyla gündeme gelen Merve Taşkın, Instagram hesabından cinsel tercihinin aseksüel olduğunu ve bakire olduğunu söyledi.

Beşiktaş'ın yeni kalecisi Loris Karius'un mesaj atmasıyla gündeme geldikten sonra her paylaşımı olay olan sosyal medya fenomeni Merve Taşkın, dün akşam Instagram üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladı. Cinsel tercihi hakkında açıklama yapan Taşkın, aseksüel olduğunu söyledi.

"HALA BAKİREYİM"

Takipçilerinin her sorusunu yanıtlayan 20 yaşındaki Merve Taşkın, 'Cinsel tercihlerin ne?' sorusuna "Sanırım ben aseksüelim ve hala bakireyim" cevabını verdi.

"LORIS KARIUS'LA BULUŞTUK"

Genç fenomen Merve Taşkın, geçtiğimiz günlerde katıldığı YouTube sayfasında Loris Karius'la buluştuğunu söyleyerek "Her şey attığım bir tweetle başladı, daha sonra 1-2 saat içinde sosyal medya üzerinden konuşmaya başladık. İlk önce güvenemedi galiba ve daha güvenilir yer olan Snapchat'ten konuşmak istedi. Çok zaman kaybetmeden numarasını verdi ve whatsapp üzerinden konuşmaya başladık. İlerleyen günlerde de buluştuk." demişti.

ASEKSÜEL NEDİR?

Aseksüel, herhangi bir kimseye cinsel ilgi duymayan kişi. Bazen cinsel yönelim yoksunluğu olarak tarif edilir. Aseksüeller cinsel ilişkiye ilgi duymazlar, kimilerine cinsel ilişki tiksinti verebilir, kimileri ise cinselliği umursamaz.

Aseksüellik nedir? Belirtileri Nelerdir? Cinsel Bozukluk Mudur?

Merve Taşkın'dan, Sınırları Zorlayan Cesur Paylaşım!

Sosyetik Güzel Merve Taşkın'dan, Sınırları Zorlayan Cesur Paylaşım!

Sosyal Medya Fenomeni Merve Taşkın, Paylaşımıyla Takipçilerini Mest Etti

Loris Karius'un Mesaj Attığı Fenomen Merve Taşkın, Yıldız Kaleciyle Buluştuklarını Söyledi


YORUMLAR


8 Silah Arkadaşı Şehit Olan Uzman Çavuş ile İlgili Yürek Yakan Detay: İlk Kez O Gün Yüzüğünü Yanına Almadı Kış Bakımı Yaptırmaya Hazırlanan Araç Sahiplerine Kötü Haber! Fiyatlar Yüzde 42 Zamlandı

'Güzin Abla'nın "Tecavüze Uğradım" Diyen Genç Kıza Verdiği Yanıt Tepki Çekti