Son Dakika Haberleri: Sosyal medya fenomeni 'Reynmen' gazetecilere saldırdı

Sosyal medya fenomeni 'Reynmen' gazetecilere saldırdı

9 gün önce

Sosyal medya fenomeni 'Reynmen' gazetecilere saldırdıİSTANBUL - Reynmen lakaplı sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş kız arkadaşı Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışması'nda ikinci olan Berrin Keklikler ile yakalanınca kendisini görüntüleyen gazetecilere saldırdı.

Sosyal medya fenomeni 'Reynmen' gazetecilere saldırdı

İSTANBUL - Reynmen lakaplı sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş kız arkadaşı Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışması'nda ikinci olan Berrin Keklikler ile yakalanınca kendisini görüntüleyen gazetecilere saldırdı.

Reynmen lakaplı sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş gece saat 01: 00 sıralarında kendisini ve kız arkadaşı Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışması'nda ikinci olan Berrin Keklikler'i görüntülemek isteyen basın mensuplarına saldırdı. Muhabirlerin "Nasılsınız? Basına pek konuşmuyorsunuz. Biraz konuşabilir miyiz?" demesi üzerine Reynmen "Çekmeyin" diyerek muhabirlerin elindeki telefonu almaya çalıştı. zorla muhabirlerin telefonundan görüntü silen Reynmen ardından bir muhabire tokat attı. Basın mensupları Reynmen'den şikayetçi oldu. Emniyet mensupları Reynmen'i Sarıyer Polis Karakolu'na götürdü.

Sosyal medya fenomeni 'Reynmen' gazetecilere saldırdı

Haber Yayın Tarihi: 13.09.2019 10:23 Kaynak: İHAKıvanç Tatlıtuğ'dan inceleme başlatılan hakim ve fotoğrafa ilişkin açıklama
FETÖ'cü Fuat Avni HDP önündeki acılı ailelere dil uzattı Mısır'da cuma eylemlerinden bu yana yaklaşık 300 kişi gözaltına alındı Muhabire saldıran Reynmen'e Sevda Demirel'den ilginç çıkış: Ona tokat atasım var