DJ Selin Ciğerci, Hayatını Beyaz Perdeye Taşıyor - Son Dakika

DJ Selin Ciğerci, Hayatını Beyaz Perdeye Taşıyor

08.03.2019 14:13

Sosyal medya fenomeni ve DJ Selin Ciğerci, hayatını beyaz perdeye taşıyor. Ciğerci, 2020 yılında filmin çekimlerine başlayacak.

Sosyal medya fenomeni ve DJ Selin Ciğerci, hayatını beyaz perdeye taşıyor. Instagram hesabından açıklama yapan Ciğerci, 2020 yılında çekimlere başlayacağını söyledi.

Ünlü fenomen ve şarkıcı Selin Ciğerci hayatını beyaz perdeye taşımaya hazırlanıyor. Selin Ciğerci hayatındaki zorlukları, pes etmeden verdiği mücadeleyi anlatacağı filmde seyircisini sürprizleriyle de şaşırtacak.

"HAYATIMI BEYAZ PERDEYE TAŞIYORUM"

Instagram hesabından çıkan haberleri doğrulayan Selin Ciğerci, şunları söyledi: "Hayatımı beyaz perdeye taşıyorum doğru. Bu film aslında biraz olsun sizlere, anne, babalara evlatlarına nasıl bazı konularda mantıklı davranmasını gösterebilmektedir. Evlatlarınız hep yanınızda olsun istiyorum hem çok ağlayacağız ve çokta güleceğiz.

"2020 YILINDA ÇEKİMLERE BAŞLIYORUM"

Çok soruldu kim oynayacak Selin Ciğerci'den öncesini yine ben oynayacağım belirli bir yaşıma kadar. Çok da heyecanlıyım. 2020 yılında çekimlere başlıyorum. Her gün anne babalardan akıl danışmak isteyen ailelerden gelen mesajlar üzerine karar verdim sinema filmine. "

DJ Selin Ciğerci, Hayatını Beyaz Perdeye Taşıyor
DJ Selin Ciğerci, Hayatını Beyaz Perdeye Taşıyor

Son Dakika Magazin DJ Selin Ciğerci, Hayatını Beyaz Perdeye Taşıyor - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (11)
  • blues: ifinim eskiden kaldırım mühendisi, boş gezenin kalfası gibi meslekler vardı , onlar şimdilerde dj,fenomen,stil danışmanı olarak evrildi sanki Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • psikolog: yorumlara baktımda çok üstüne gitmişsiniz selin hanımın. bu bedende mutluysa yapacak bişey yok demektir. hemde 1 anne olarak acımasız yorumlar yazmayı doğru bulmuyorum. ilerde bizimde evlatlarımızın başına gelirse diyede bir durum var.düşünüp konuşmak lazım Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Sosyal medya ayağa kalkmıştı! Trabzon'a küfreden CHP'li başkan yardımcısına disiplin soruşturması Abonelik iptalleri bugünden itibaren e-Devlet'ten yapılabilecek İstanbul Boğazı'nda büyük panik! Balıkçıların ağına Osmanlı döneminden kalma mayın takıldı 26 Ekim - 1 Kasım tarihleri arasında burcunuzu neler bekliyor? Ünlü Astrolog Aysun Koç yorumladı 'Korona partisi'nde yakalanan şahıstan ilginç savunma: Tamirciyim buraya tamir yapmaya geldim MasterChef Türkiye'den elenen yarışmacı gözyaşları içinde veda etti Kuzenini tüfek ve bıçakla yaralayan şahıs evine giderek duş aldı 20 yaşındaki genç nakkaş iskeleden düşerek hayatını kaybetti